0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Віски Finlaggan (Фінлагган)


  Віскі Finlaggan (Фінлагган)

  Finlaggan - "таємничий" віскі, виробляється компанією з Глазго Vintage Malt Whisky Company, якій належать інші відомі на ринку бренди, такі як "Ileach" та "Islay Storm". Марка названа на честь розташованого на острові Айлей неподалік Баллегранта старого замку: колишньої резиденції лордів островів та клану МакДональдів. Сьогодні це ні що інше як руїни, а ось віскі Finlaggan існує і не втрачає популярності. Оскільки в компанії не було власної гуральні, вона могла використовувати будь-який солод, тому вона обрала той, який вважала найкращим, але без права використовувати назву гуральні.

  Фінлагган часто називають "загадковим солодом". Причина в тому, що завод, який виготовляє скотч, залишається анонімним, а розливникам заборонено багато розповідати про цю дуже популярну драму. Все, що напевно відомо: це односолодовий шотландський віскі з острова Айлей — і ні винокурні, ні віку, ні бочки. Віскі Фінлагган розливається в пляшки як солод Islay, хоча ходять чутки, що це спеціальний випуск Lagavulin. У будь-якому випадку це першокласний драм із цілком доступною як для торф'яного острівного віскі вартістю, а загадковість тільки додає враження.

  • У 2014 році асортимент бренду було оновлено і сьогодні Finlaggan представлено:
  • Old Reserve міцністю 40%;
  • Eilean Mor, міцність 46%;
  • Cask Strength, міцність 58%;
  • а також обмеженими вінтажними серіями, в яких як оздоблення використовувалися портвейн і херес.

  Купити віскі Finlaggan та з швидкою доставкою у Києві та інших населених пунктах України можна на сайті нашого онлайн-магазину Elitochka. У каталозі зібрано основні лінійки бренду, серед яких знайде свій варіант кожен любитель торф'яного скотчу! Ми пропонуємо адекватні ціни, а також регулярно проводимо акції, тому купівля віскі Фінлагган коштуватиме вам недорого!

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом