0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Moet Chandon (Моєт Шандон)


  Шампанське Moet Chandon (Моєт Шандон)

  Рідко кому війна приносить користь. Але шампанське Миє Шандон, якраз змогло отримати вигоду від ворожого вторгнення. Коли в 1814 році у винні льохи компанії увірвалися солдати, вони були вражені багатством вибору різних ігристих напоїв. Користуючись правом переможця, військові забрали всі запаси вина. І хоча всі льохи були повністю спустошені, як виявилося згодом, компанія не була в збитку. Адже шампанське Moet Chandon «роз'їхалося» по всій Європі і про нього дізналися тисячі людей. Сьогодні цей випадок можна було б назвати чудовим рекламним ходом, який приніс мільйонні прибутки. Прекрасне ігристе вино настільки зачарувало жителів оточуючих Францію країн, що воно буквально за десять років стало першим шампанським Європи. І з того часу лідируючі позиції залишилися за цим брендом. Так що розграбовані льохи окупилися з лишком.
  Історія компанії – виробника починається з 1743 року, коли Клод Моєт випустив своє перше вино. Через дев'яносто років справи перейшли до рук П'єра Шандона, зятя родини Моєт. Тоді компанія і отримала свою нинішню назву - Moet Chandon. Сьогодні купити шампанське Moet Chandon можна в елітних дорогих бутіках та магазинах, його по праву вважають одним із найкращих напоїв планети. Це вино незмінно супроводжує всі модні покази, аристократичні раути та королівські прийоми. Ви також можете купити шампанське Моє Шандон, і насолодитися його аристократичним смаком та елегантним ароматом. Цей чудовий напій монархів і багатіїв Ви зможете придбати в нашому магазині елітної спиртової продукції «Elitochka». /baners/mot-and-chandon-logo9.jpg" title="Moet Chandon (Моє Шандон)" />

   


  Замовте і Ви шампанське Миє Шандон. Його любили пити імператор Наполеон, королі Великої Британії та Швеції, аристократи Європи.

   

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом