0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Balblair (Балблер)


  Balblair

  Деякі джерела стверджують, що Balblair – це найстаріша гуральня Шотландії. Офіційно відкрита вона була у 1790 році, хоча місцеві жителі стверджують, що у них є незаперечні докази того, що завод з виробництва віскі існував тут ще за 50 років до заснування винокурні. У будь-якому разі, друге місце серед найстаріших підприємств Шотландії з випуску алкогольної продукції у Балблера забезпечене. Засновником компанії є Джон Росс. Шлях, який довелося пройти винокурні, довгий і тернистий. На початку 20 століття були найважчі для компанії часи, але коли завод викупив концерн Inver House, все налагодилося. Сьогодні Balblair є одним із шанованих брендів шотландського віскі, який може собі дозволити далеко не кожен.

  Примітною особливістю гуральні вважається той факт, що вона займається випуском виключно односолодового віскі. Левова частка спиртової сировини віддається на виробництво відомого напою Ballantines, хоча самостійні розливи користуються попитом. Контроль якості починається з вирощування ячменю. Компанія сама видає фермерам насіння, щоб бути впевненою в тому, що сировина буде справді першокласною. Технологія виробництва не змінюється майже 100 років. Звичайно, обладнання оновлюється, але методика розливу та відстоювання віскі немає. Деякі сорти Бальбер зберігаються в бочках по 25 років і більше.

  Якщо вас цікавить купівля продукції марки Balblair за найвигіднішими цінами, зверніть увагу на асортимент товару магазину елітних спиртних напоїв «Elitochka».

  Віскі Balblair

   

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом