0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Glencadam (Гленкадам)


  Віскі Glencadam (Гленкадам)

  У графстві Ангуса, яке колись славилося як долина гуральня, зараз працює лише один завод із виробництва алкоголю. Це, звичайно, Glencadam. Компанія має багату історію. Підприємство було відкрито 1825 року маловідомим шинкарем, який через фінансові труднощі вже 1827 року продав винокурню Девіду Скотту. Першому господареві так і не вдалося випустити справді якісний скотч, який приніс би йому славу, а ось другий значно просунувся в цьому напрямі. За Скотта про компанію дізналися не тільки в Шотландії, а й у всій Європі. Багато виробників міцного спиртного замовляли бленди Glencadam для купажування власних віскі.

  Серйозні проблеми заводу довелося зазнати під час Першої та Другої світових воєн. Фактично у період випуск алкоголю не здійснювався. Будинок винокурні використовувався як барак для поранених солдатів. Застій тривав аж до 1950 року, коли підприємство викупив Хірем Вокер. Він підійшов до справи з розумом, і вже за 5 років обсяг виробництва скотчу перевищив 100 тисяч літрів віскі. Зараз компанія є частиною Angus Dundee Distillers, яка об'єднала багато винокурень регіону Хайленд. Щорічно розливається майже 1,5 мільйонів літрів спиртного цієї марки.

  Успіх напоїв Glencadam пояснюється їхнім приголомшливим і витонченим смаком. Потрійна дистиляція та застосування незвичайних методик фільтрації роблять спирти м'якими і навіть ніжними. Домінуючими інгредієнтами в скотчі є ячмінний солод, фрукти, прянощі, ваніль та димно-торф'яні нюанси. Витримка в бочках з американського дуба протягом 5-25 років доводить смакові якості до досконалості. Якщо Ви хочете спробувати справді якісне спиртне родом із Шотландії, Glencadam – це саме те, що ви шукаєте. У нашому інтернет-магазині елітного алкоголю представлено широкий асортимент скотчів цієї марки. Всі напої поставляються безпосередньо від виробника, тому Ви можете не перейматися їхньою якістю.

  Glencadam (Гленкадам)

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом