0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  J.Bally (Джей Беллі)


  Фильтр

  Ром J.Bally (Джей Беллі)

  Дивовижний напій із багатим піратським минулим - ром, почали виготовляти у ХVІІ столітті. Центром виробництва рому вважаються Карибські острови. Зі збільшенням популярності напою, виробляти ром почали і в інших країнах. Існують певні критерії: міцність, витримка та спосіб виробництва, за якими розрізняють ром. Більшість всього існуючого рому у світі виробляється промисловим шляхом і лише мала частка виробників, серед яких ром J . Bally , виготовляється сільськогосподарським способом.

  Головна відмінність сільськогосподарського рому Джей Беллі від промислових аналогів у тому, що більшість технологічних процесів здійснюється практично вручну. Такий підхід дозволяє досягти найвищих смакових характеристик напою, адже кожен етап можна проконтролювати та, у разі виникнення помилки, швидко її виправити. Для приготування рому використовується нижня частина стебла очерету – найбільш соковита і солодка, її зрубують мачете та подрібнюють. Дрібно нарізану тростину відправляють під прес і видавлюють із неї сік. Головна відмінність цього способу від промислового в тому, що сік тростини не кристалізують, а одразу переробляють у спирт. З додаванням дріжджів сік бродить у бочках, після цього брагу дистилюють і відправляють у бочки на витримку. Завдяки способу, яким виробляють ром J . Bally , і місце його народження, напій називають Rhum Agricole AOC Martinique.

  Мартініка - це заморський департамент Франції, розташований в центральній частині архіпелагу Малі Антильські острови в Карибському морі. Ром Джей Беллі має французьку позначку AOC («контроль справжності походження»), означає, що все виробництво рому - від збирання тростини до розливу в пляшки відбувається в Мартініці. Ром із такою відміткою ділиться навіть за термінами витримки у бочках. Якщо Ви вирішите купити ром J. Bally , то напевно відзначите його сухий, і тому трохи незвичний смак.

  Історія рому J.Bally почалася 1670 року, коли острів був колонією Франції. Завод збудували серед плантацій екологічно чистої цукрової тростини. Основні постачання відбувалися до Франції. Виверження вулкана Мон-Пеле 1902 року практично зруйнував як підприємство, а й економіку Мартініки загалом. Починаючи з 1980 року бренд J.Bally належить французькій компанії Remy Cointreau. На сайті Ви можете замовити онлайн ром Джей Беллі з доставкою .

  Ром J.Bally (Джей Беллі)

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом