0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  John Medleys (Джон Медлейс)


  Фильтр

  Віскі JohnMedleys (Джон Медлейс)

  Хоча офіційно рік заснування винокурні John Medleys – 1812, історія компанії бере свій початок ще 1787 року. Предки Чарльза Медлейса, який і відкрив невелике підприємство, жили в Лівані та займалися виготовленням різноманітних настоянок та алкогольних напоїв. Хлопець змалку спостерігав за тим, як здійснюється дистиляція спиртів, як вони розливаються по дубових бочках. Все це надихнуло його перебратися до США штату Кентуккі – батьківщину бурбона. Чарльз забрав із собою сім'ю, яка допомагала йому у становленні фірми.

  Важкі часи для компанії були під час дії сухого закону. Офіційно випуск спиртного було припинено, проте контрабандне виробництво тривало. У середині двадцятого століття на завод закупили нове обладнання та 2 перегінні куби. Це дозволило вийти на міжнародний ринок та розпочати експортні поставки.

  За основу John Medleys береться кукурудзяне сусло, яке збирається з полів півдня США. Його змішують із прожареним ячменем та житом. Як мінімум 3 роки спирти проводять у бочках з лімузенського дуба з-під бурбона, хересу, портвейну та червоного вина. Долучайтеся і ви до фанатів віскі цієї марки. В асортименті продукції нашого магазину елітного алкоголю "Elitochka" представлені найкращі сорти John Medleys.

  Віскі JohnMedleys (Джон Медлейс)

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом