0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  KAH Tequila (КАН Текіла)


  Текіла KAH Tequila (КАН Текіла)

  Текіла вже давно стала частиною сучасної культури Напій, рецепт якого відомий ще з ХVІІ століття, на сьогоднішній день один із найпопулярніших частування в барах, ресторанах та на урочистих подіях. Існує чимало марок текіли, є й такі, що отримали сертифікат найдорожчого алкоголю у світі. Серед широкого асортименту подібної продукції виділяється текілаKAH Tequila. Напій виготовляє мексиканська компанія Fabrica de Tequilas Finos. Висока якість та оригінальний дизайн КАН Текіла привертає увагу гурманів з усього світу. Рецепт складається з традиційних, для мексиканської культури, етапів виробництва текіли, які регламентуються законами та стандартами. У переробку йдуть стиглі соковиті плоди блакитної агави. Їх подрібнюють і в свіжий сік додають дріжджі. Через десять днів компанія набуває фортеці в 10%, з якої дистилюють спирти. Молоді спирти мають міцність щонайменше 55%, у процесі подальшої обробки їх розбавляють очищеною водою. Tequila Blanco, яку витримують у ємностях з нержавіючої сталі не менше місяця, KAH Tequila Reposado з витримкою десять місяців у французьких бочках з лімузенського дуба, KAH Tequila Anejo, що дозріває в дубових бочках від одного до трьох років і KAH Tequila Extra Anejo з більш тривалим терміном витримки. Кожен із цих напоїв має власний смак та характерний аромат. На сайті Ви можете купити текілу KAH Tequilaз доставкою.

  Назва Текіли KAH Tequila з мови майя перекладається як «життя». Концепція цієї ідеї розкрита і в оригінальному дизайні пляшок. Кожен вид текіли розливається в унікальне упакування у вигляді черепа ручної роботи. У мексиканській культурі вважається, що череп є талісманом, який оберігає живих людей від духів зі світу мертвих, а смерть – це перехід із одного життя до іншого. Саме тому мексиканці щороку відзначають День мертвих, на яких влаштовують народні свята та гуляння. КАН Текіла в самобутній упаковці, без жодного сумніву, природно доповнює подібні святкування. Ви також можете доторкнутися до стародавньої культури, і замовити онлайн КАН Текіла з доставкою.

  На сьогоднішній день мексиканська компанія Fabrica de Tequilas Finos належить американському гіганту Stoli Group USA. Компанія суворо контролює технологію виробництва, поставляючи ринку лише те, що відповідає стандартам якості. На сайті Ви можете замовити онлайн текілу KAH Tequila з доставкою.

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом