0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Абсент


  Заборонена любов до «Зеленої Феї»

  Напій із зачаровуючим кольором смарагдової трави або морських хвиль – абсент часто називають «Зеленою Феєю». Йому довелося пережити і часи тріумфу, і період заборон та забуття. Але, абсент, немов віртуоз – чарівник знову і знову завойовував серця людей, заворожуючи своїм міцним смаком.

  Історія появи абсенту

  Перша офіційна згадка про абсента з'явилася в 1792 році. Якийсь французький доктор П'єр Ордінер розробив рецепт напою, який був оголошений чи не найкращими ліками від усіх відомих на той час хвороб. Абсент сподобався жителям Франції і особливо військовим. Браві вояки його пили для профілактики шлунково-кишкових розладів. Вони то й поширили його за межами рідної країни.

  І буквально за якісь 50 років купити абсент можна було вже не лише у Франції, а й у країнах Африки, Азії та Європи. Тріумф напою досяг апогею, коли його помітили представники так званої богеми – художники, письменники, музиканти, світські леви та левиці. Абсент буквально став предметом поклоніння та натхнення для них. Напій надихав творити шедеври, даруючи надзвичайно яскраві відчуття.

  Він настільки став популярним, що інші напої:

  • коньяк; ;
  • шампанське.

  Вони були забуті.

  Виявлені наслідки

  Та й ціна на абсент була настільки демократична, що його могли дозволити собі все. Але незабаром клініки почали заповнюватися людьми, які впали у залежність від абсенту. «Зелена фея» зачарувавши їхній розум і тіло, насправді виявлялася підступною відьмою, здатною зруйнувати життя. Просто кажучи багато хто, хто надто захоплювався цим напоєм, стали алкоголіками, яким потрібно лікування. Цим чинником і скористалися ті, хто найбільше постраждав від популярності абсенту – виробники вин.

  Об'єднавшись із медиками, які трубили про залежність від абсенту, вони розпочали війну із «Зеленою Феєю», оголосивши напій поза законом. І вже до початку 20 століття абсент було заборонено майже у всіх європейських країнах. Корінь зла напою було знайдено у його складі. Адже його роблять з трав, і основною частиною його є полин і витяжка з нього - туйон, здатний негативно впливати на організм людини. був аж ніяк не туйон чи полин, вся справа була в невгамовному споживанні абсенту, що призводило до банального алкоголізму. Але заборона зробила свою справу, і на довгих 100 років абсент був заборонений, і тільки Іспанія залишилася єдиною країною, де можна було насолодитися цим напоєм. На щастя, на початку цього століття абсент був реабілітований і почав відроджувати свою колишню славу. У нашому магазині елітної спиртової продукції «Elitochka» Ви зможете придбати абсент за доступною ціною. У каталозі представлені такі відомі марки напою Xenta, Hills, Vinsent.

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом