0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Absinth Green Tree (Абсент Грін Три)


  Absinth Green Tree (Абсент Грін Три)

  Чеський Абсент Грін Три народжується в місті Простеєв, на старовинному заводі, історія якого налічує 500 років. Офіційною датою початку роботи підприємства вважається 4 липня 1518 року. Спочатку тут варили пиво та сидр. На заводі змінювалися власники, виробництво розширювалося, але кардинальні зміни сталися 1735 року, коли підприємство перейшло до пана Сторча. Маючи фармацевтичну освіту, новий господар приступив до експериментів з травами, прянощами та спеціями, поєднуючи їх із дріжджами та спиртами. Так продукція заводу поповнилася лікерами, які, за традицією, компанія випускає і сьогодні. Тоді ж почалася розробка рецепту Absinth Green Tree. Сьогодні ці напої випускають на сучасному суперпотужному обладнанні, використовуючи виключно рослинні компоненти місцевого походження. На сайті Ви можете купити Абсент Грін Три з доставкою.

  Технологія наполягання трав на спирту була відома ще в Стародавніх Єгипті та Греції, але тоді подібну суміш використовували як ліки. Аналоги сучасного Absinth Green Tree почали з'являтися наприкінці ХVІІІ століття, а через 50 років мода на абсент захлеснула всю Європу. Свого часу цим напоєм насолоджувалися Пікассо, Ван Гог та Рембрандт. Також вважалося, що напій сприяє розкриттю фантазії та творчості. Галюциногенна речовина – туйон, який міститься в цьому напої, дійсно здатний змінювати стан свідомості, а також викликати бачення. У тому числі, з цієї причини Абсент Грін Три іноді називають «зелена фея».

  Майстри заводу Green Tree контролюють рівень вмісту галюциногенних речовин у складі напоїв, тому сучасний алкоголь можна вживати не побоюючись. Крім того, високі стандарти якості дистилерії передбачає використання натуральних компонентів, що впливає на м'який, але насичений смак готового продукту. На нашому сайті Ви можете замовити онлайнAbsinth Green Treeз доставкою.

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом