0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Absolut (Абсолют)


  Горілка Absolut (Абсолют)

  Ось вже справді в цьому продукті назва ідеально виражає його зміст. Кришталева чистота напою, чистий м'який смак, сувора витриманість дизайну – все це Ви отримаєте, якщо вирішите купити горілку Absolut. За ці бездоганні риси її цілком заслужено люблять у 126 країнах світу. Цей алкогольний напій входить до трійки лідерів продажів по всьому світу, а в США, Канаді та Фінляндії він незмінно залишається найпопулярнішим і найпопулярнішим.

  Горілка Absolut – справжнє втілення старих шведських традицій. З'явився цей напій в 1879 році, і створив її «король горілки» Ларс Сміт. До речі, саме на честь творця на пляшці розміщено медальйон із його портретом. Гордий титул абсолютно чистої горілки, напій носить цілком заслужено. Адже Ларс Сміт у процесі виготовлення цього алкоголю застосував нову технологію безперервної перегонки, яка дозволила видалити зі спирту всі домішки. Але це ще не все. Своєї популярності та оглушливого успіху горілка Абсолют досягла не тільки завдяки ідеальній чистоті спирту та м'якості смаку. Секрет ще й у тому, що виробляється вона вже понад 130 років тільки на одному заводі, розташованому в шведському містечку Ахусі. Воду для напою беруть тут із джерела, а пшеницю закуповують у сусідніх фермерських господарствах. Таким чином, було створено безперервний замкнутий цикл, де всі етапи виготовлення знаменитої горілки Абсолют перевіряються зі скандинавською скрупульозністю та точністю. Завдяки чому і було отримано високу якість алкоголю.

  Випускають горілку Абсолют лише у спеціальній форми пляшках, які трохи нагадують аптечну бутель. На ній немає стандартної етикетки, і це все для того, щоб покупець зміг насолодитися кришталевою чистотою напою. Але навіть ідеальні витвори не захищені від підробок.

  У магазині елітної спиртової продукції «Elitochka» Ви можете купити горілку «Абсолют», не побоюючись бути ошуканим щодо її справжності. У нас можна придбати напій найвищої якості та лише від закордонних постачальників.

  Замовте горілку Абсолют – досконале поєднання кришталевої чистоти та пшеничного м'якості!

  Absolut (Абсолют)

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом