0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Ром Abuelo (Абуело)


  Ром Abuelo (Абуело)

  У басейні Карибського моря найпоширенішим алкогольним напоєм по праву вважається ром. Найбільший виробник у Панамі – компанія Varela Hermanos. Її дітище Abuelo відоме у всьому світі. Цей ром виробляється з 1908 року. Спочатку винокурня випускала виключно спирти, що продавалися як необроблений продукт. Згодом ситуація трохи змінилася. Керівництво підприємства почало залучати майстрів-дистиляторів для того, щоб створити справді неповторний та вишуканий алкоголь. Так народився Абуело. Перший вдалий розлив зафіксовано 1936 року. З того часу виробництво спиртного не припинялося навіть під час війни.

  На заводах Varela Hermanos працює майже 1000 осіб. Вони відповідають не лише за виробництво спиртного, його розлив по бочках та пляшках, транспортування, але також і за збирання сировини для початкового сусла. Переважним інгредієнтом рому Abuelo є цукрова тростина, яка надміру вирощується не тільки в Панамі, а й прилеглих країнах Латинської Америки. У розпорядженні гуральні близько тисячі гектарів плантацій, тому майстрам купажу завжди є з чого вибрати. Деколи партії серйозно відрізняються за смаковими якостями одна від одної.

  Компанія займається активною популяризацією продукції своєї марки. Ром Абуело почали постачати до африканських держав, Австралії та Азії. Було прийнято рішення повністю оновити технічну базу та обладнання на заводах, щоб підвищити якість напоїв, що випускаються, і збільшити їх обсяг виробництва. Абуело ідеально підходить для створення різних коктейлів, таких як Дайкірі, Мохіто, Куба Лібре. Критики відгукувалися виключно у позитивному руслі про спиртне цієї марки. Якщо Ви хочете долучитися до цінителів справжнього карибського рому, Вам неодмінно варто спробувати Abuelo. У магазині елітного алкоголю «Elitochka» Ви зможете придбати його за найвигіднішою ціною.

  Ром Abuelo (Абуело)

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом