0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Текіла Agavita (Агавіта)


  Текіла Agavita (Агавіта)

  Текіла Agavita strong - молодий мексиканський бренд алкогольної продукції, який з'явився в 1998 році. Сировину для текіли Агавіта вирощують у високогірних долинах поблизу міста Магдалена у штаті Халіско. В унікальному мікрокліматі місцевості, оточеної з усіх боків горбами з квітами, дозрівають соковиті плоди блакитної агави. Немаловажну роль відіграє процес ферментації соку агави. Залежно від температури повітря, кількості води та дріжджів, змінюється і час ферментації. За старих часів мексиканці цей етап називали aga-vitae, що перекладається як «доля агави». Справді, саме від досвіду та вміння майстрів, які спостерігають за бродінням соку агави, залежить те, яким вийде смак текили Агавіта. Напій випускається дистилерією Cooperativa Tequilera La Magdalena, SC de RL, що знаходиться в центрально-східній частині Мексики. На заводі працюють досвідчені майстри, які вміло застосовують мексиканські традиції у виробництві смачної та якісної текіли. На сайті Elitochka Ви можете замовити онлайн текілуAgavitaз доставкою.

  Напої бренду проходять контроль якості на всіх стадіях виробництва. На заводі встановлено сучасне обладнання, проте деякі технологічні етапи досі відбуваються практично вручну. Особиста участь майстрів, їхня увага, дозволяють вчасно виявити допущені помилки, підкоригувати термін ферментації або проконтролювати те, як відбувається дозрівання спиртів. Спирти можуть витримувати як у металевих ємностях, так і дубових бочках. Залежно від терміну витримки спиртів, способу виробництва та міцності текілаAgavita існує чотири види: Blanco, Gold, Anejo та Platinum. Напої відрізняються за смаком, кольором та ароматом, що їх поєднує – це висока якість та доступна ціна. Купити текілу Agavita Ви можете на сайті.

  На сьогоднішній день торгова марка набула широкої популярності практично у всіх країнах світу. Хороший смак, висока якість напоїв та лояльна цінова політика привертає увагу як любителів, так і новачків. Крім текілиAgavita компанія Cooperativa Tequilera La Magdalena, SC de RL також випускає бренди: Los Valientes, Nueva Herencia, Sangre Azteca, Familia Azteca, Pajarito, Tres Sombreros, Tio Billy та інші. На сайті Ви маєте можливість купити текілу Агавіта з доставкою.

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом