0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Akashi (Акаші)


  Віскі Akashi (Акаші)

  Японський віскі Akashi – мабуть, один із найбільш суперечливих напоїв сучасності, який викликає у колах експертів суперечки та дискусії, а любителів елітного алкоголю приваблює своїм чарівним та добре збалансованим смаком. Віскі Акаші випускає віскікурня White Oak Distillery, що розташована в місті Акаші. Завод належить однією з найстаріших лікеро-горілчаних компаній Японії - Eigashima. Історія компанії розпочалася задовго до того, як на території Японії з'явилася віскі промисловість. На сайті Ви можете купити віскі з доставкою Akashi.

  Компанія Eigashima існує з 1888 року. Підприємство тривалий час випускало лише саке та сочу. У 1919 році, задовго до будівництва знаменитих великих віскікурень Японії – Nikka та Suntory, компанія отримала офіційний дозвіл на виробництво віскі. Так це маленьке підприємство стало піонером у розвитку японської віскі-промисловості. Однак Eigashima запускати лінію виробництва віскі не поспішала. У 1984 році неподалік міста Кобе було збудовано новий завод White Oak Distillery, призначений для дистиляції віскі.

  Дистилерія випускає два види віскі Акаші – для внутрішнього ринку та експорту. Такий поділ продукції пов'язаний з тим, що напої для внутрішнього ринку складаються з солодових спиртів, які також додають дистилят з меляси. Однак, за стандартами Європейського Союзу, такий напій не потрапляє в категорію «віскі». Тому для продажу у європейських країнах було розроблено новий рецепт. Купаж складається з двох видів спиртів – зернового, імпортованого зі США, та солодового, частка якого у суміші становить не менше 70%. Витримка проходить у бочках з-під іспанського хересу та американського бурбона.

  Повітря місцевості, де розташовані склади, наповнене океанським бризом, що відбивається в ароматі готового напою пікантними солонуватими нотами. Також у смаку та букеті віскі Akashi відчуваються відтінки вишні, горіхів, шоколаду, меду, фруктів, ванілі, кедра та дуба. Через особливий клімат Акаші, де спекотне літо змінює прохолодна зима, внаслідок випаровування спиртів, може бути втрачено до 8% віскі, що дозріває. У тій же Шотландії це показник лише 2%. На сайті Elitochka Ви можете замовити віскі онлайн Акаші з доставкою.

  Дистиляція спиртів для віскі на заводі триває не більше двох-трьох місяців на рік. Решту часу підприємство випускає саке і сочу. Проте невелика кількість не зменшує якість готової продукції. Віскі Akashi - це рідкісний, але унікальний і цінний напій, який вартий того, щоб хоча б раз у житті його скуштувати. На сайті Ви можете купити віскі Akashi.

  viski-akashi

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом