0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Alba Lupa (Альба Лупа)


  Фильтр

  Горілка Alba Lupa (Альба Лупа)

  Домогшись досконалості у виробництві коньяків, які здобули відмінну світову репутацію, коньячний Дім Meukow поставив перед собою нові цілі та завдання. Так, черговою перемогою на ринку алкогольної продукції став випуск нового продукту горілки Alba Lupa. Також, як і у виробництві коньяків, майстри компанії доклали немислимих зусиль для того, щоб горілка Альба Лупа стала гідним продовженням пропонованих напоїв Будинку. Її яскраво виражений смак – свіжий, м'який, але неймовірно пекучий відбиває стиль та високу майстерність компанії. Дизайн етикетці, на якій зображено два білих вовка, підкреслює силу смаку та силу якості напою. На сайті Ви можете замовити онлайн горілку Alba Lupa з доставкою .

  Основі коньячного Будинку Meukow передує довга історія. Огюст-Крістоф та Густав Меукові при дворі Миколи І займалися постачанням вин із Франції. Незабаром за вказівкою царя вони відбули до Франції, щоб налагодити постачання вин та коньяків. Маючи ділову хватку, брати надихнулися ідеєю створити власне виробництво коньяків. І, з дозволу царя Олександра ІІ, розпочали справу. 1 серпня 1862 року вони зареєстрували підприємство. Це була перша російська дистилерія у французькому регіоні Коньяк. Більшість продукції надходила до Росії, а трохи згодом і в країни Скандинавії. Проте чудовий смак напоїв зуміли оцінити й інші європейські країни. Репутація компанії зростала.

  На сьогоднішній день, окрім виробництва елітних коньяків, компанія випускає й інші види алкогольної продукції, серед яких особливе місце займає горілка Alba Lupa. Незважаючи на те, що братів Меукових вже давно немає в живих, а сама компанія увійшла до складу французької корпорації Compagnie Commerciale de Guyenne, майстри підприємства вшановують стиль царської Росії у створенні напоїв бренду. Так, горілку Альба Лупа виробляють за традиційною рецептурою з часів російських царів. Високу якість інгредієнтів, у тому числі зернові культури елітних сортів, обробляються на сучасному обладнанні. Спирти проходять шість щаблів очищення, що дозволяє створити горілку абсолютної чистоти. Свіжий, м'який, але досить складний і жорсткий смак, такий привабливий для чоловіків, виділяє горілку Alba Lupa із загалу подібних напоїв в окрему преміальну категорію. Купити онлайн горілку Альба Лупа Ви можете на сайті Elitochka.

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом