0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Amrut (Амрут)


  Віскі Amrut (Амрут)

  Amrut Laboratories — індійська компанія, яка з 1948 року займається купажуванням та розливом алкогольних напоїв. Тільки на початку 1980-х винокурня почала виробляти солодовий віскі. Вимоги до якості напою в Індії не суворі, але власники підприємства прагнули створити продукт, який би відповідав світовим стандартам. Для відпрацювання та вдосконалення процесу виробництва віскі Amrut були задіяні експерти із Шотландії.

  Ячмінь для виробництва віскі Амрут вирощується в екологічно чистій місцевості в передгір'ях Гімалаїв, також частково використовується шотландський торф'яний солод, що імпортується. Вода доставляється з криниці, яка розташована далеко від сільськогосподарських угідь і не містить пестицидів. Після перегонки спирти витримують у нових бочках із білого американського дуба та бурбонових бочках. Для деяких сортів використовуються власні бочки для рому та бренді та бочки з-під шеррі з Іспанії та Португалії. Етап дозрівання віскі Amrut проходить у Бангалорі на висоті 3000 футів над рівнем моря. В умовах низького тиску та сухого тропічного клімату напій дозріває дуже швидко: зазначено, що 1 рік витримки в Індії дорівнює трьом у Шотландії, а смакові характеристики віскі Амрут наближаються до деяких із 12-річних шотландських сортів. При цьому ціна віскі Amrut набагато доступніша, ніж у європейських аналогів.

  Компанія виробляє 11 сортів односолодового віскі та експортує продукцію на всі континенти. В Україні та Києві придбати віскі Amrut недорого можна на сайті інтернет-магазину Elitochka. Вас приємно здивує букет та вартість віскі Амрут, оригінальний дизайн подарункової туби та оперативна доставка замовлення.

  amrut

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом