0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Armand de Brignac (Арман де Бріньяк)


  Фильтр

  Шампанське Armand de Brignac (Арман де Бріньяк)

  Французи знаються на хорошому шампанському. Саме вони диктують моду на те, яким має бути цей чудовий напій. А вся справа в тому, що виробляти його почали у багатій на виноградники французькій провінції Шампань. Як серед віскі є королівські бленди, так і деякі марки шампанського визнані "ультра-преміальними". Такою можна назвати Armand de Brignac. Продукція під цим ім'ям надійшла у продаж на світовий ринок ще 1950 року. Власником компанії є родина Каттьє – винороби вже у десятому поколінні. Бренд спочатку позиціонувався як респектабельний, тому Арман де Бріньяк могли дозволити собі лише аристократи та представники влади.

  У розпорядженні підприємства кілька десятків гектарів із виноградниками у самому серці регіону Шампань – поселенні Шеньї-ле-Роз. Більшість плантацій розташовуються на схилах гір, тому виноград не відчуває нестачі у сонячному світлі. Будинок Каттьє вшановує традиції, закладені їхніми предками, тому в процесі обробки сировини використовуються лише натуральні добрива. Зараз обсяг випуску шампанського Armand de Brignac менш великий. Пояснюється це насамперед некомерційною спрямованістю фірми. Керівництво заводу прагне робити справді якісні напої, а не наживатися на другосортному алкоголі. У штаті підприємства працює лише 20 осіб. Вони відповідають за весь технологічний процес.

  Божественний смак шампанському Арман де Бріньяк додає артезіанська вода, яку відбирають з водоносних горизонтів на глибині понад 800 метрів. Справжньою гордістю компанії вважаються підвали, вирізані під скелею. У них створюється оптимальний для витримки вина мікроклімат, завдяки чому продукт не втрачає ароматичних та смакових якостей у процесі відстоювання. Пляшки Armand de Brignac регулярно поставляються до двору королеви Англії, яка відмовляється пити будь-які інші напої. Оригінальна рецептура алкоголю міститься в секреті з 1763 року. Насолодитися неперевершеним смаком Арман де Бріньяк, Ви можете, купивши його в нашому магазині елітної алкогольної продукції «Elitochka».

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом