0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Arran (Арран)


  Arran (Арран)

  Віскі Arran – порівняно молодий бренд традиційного шотландського напою. Винокурня розміщується на однойменному острові, що славиться унікальною природою та помірним безвітряним кліматом. Віскі Арран виробляється в обмежених обсягах — лише 750 літрів на рік — із дотриманням традиційних технологій. Використовуваний як основна сировина ячмінний солод не проходить сушіння торф'яним димом, тому смак готового напою виходить м'якшим. Воду беруть із місцевого джерела: проходячи через шари граніту, піску та глини вона природним чином очищається від домішок. Для витримки віскі Arran використовують нові бочки з білого американського дуба, а також бочки з-під бурбона та шеррі. Віскі зберігається на складі винокурні до віку 10, 12, 14, 18 років та 21 року. Винокурня пропонує приватним особам зручну схему придбання власної бочки з віскі, яка зберігатиметься на території складу.

  Бренд є одним з набоїв Всесвітньої федерації Роберта Бернса та єдиним заводом, який отримав право використовувати його зображення та підпис на упаковці. На честь знаменитого шотландського поета створено спеціальні сорти односолодового та купажованого віскі Арран.

  Щоб купити віскі Arran за доступною ціною, достатньо зробити замовлення на сайті нашого інтернет-магазину Elitochka. Ми пропонуємо недорого найбільш популярні сорти Арран віскі в подарунковій упаковці з оперативною доставкою по Україні.

  Whisky - Arran

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом