0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Ashanti (Ашанти)


  Ром Ashanti (Ашанті)

  Ром Ashanti — прекрасна ілюстрація співпраці Старого і Нового світу! Напій розливається в Іспанії, але батьківщиною рому Ашанті є Гватемала. Саме тут вирощують і збирають цукрову тростину, з якої виготовляють патоку: основну сировину для виробництва рому. Її піддають перегонці, а отримані спирти витримують на складах, розташованих високо в горах, де низькі температури обмежують рівень випаровування.

  На цьому інтерконтинентальна історія напою не закінчується. Для ароматизації Ashanti використовуються спеціально підібраний набір індійських спецій, що включає імбир і суміш сухофруктів, які і надають йому оригінальний пряний смак. Основною “родзинкою” рому є використання “квітки Ямайки”: різновида гібіскуса, що походить з Африки, завдяки якому напій набуває насичену мідну розмальовку. Назва рому також має африканське коріння і є даниною поваги племені, яке проживає в цій місцевості.

  На контретикетці пляшки вказано маршрут, який проходять всі інгредієнти, перш ніж перетворитися на унікальний ром. Купити Ashanti за найкращою ціною в Україні та Києві можна в нашому інтернет-магазині Еліточка! Коштує Ром Ашанті відносно дешево, а ще він універсальний: ці та інші переваги, включаючи приємний смак, роблять напій відмінним вибором для вечірок і неформальних урочистостей!
   

  Ром Ashanti (Ашанті)

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом