0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Віскі Aultmore (Олтмор)


  Віскі Aultmore (Олтмор)

  Один із найяскравіших представників алкогольної продукції шотландського регіону Спейсайда — віскі Aultmore – має репутацію напою преміум класу. Смак скотчу неможливо переплутати ні з яким іншим віскі, тому що в його неповторному букеті є яскраві ноти меду, ванілі, фруктів та дуба. Завод, що випускає віскі Олтмор, знаходиться поблизу гірських ущелин, між двома містами: Кіт і Бакі. Про це свідчить напис на склі пляшки: "A Nip of the Buckie Rd", що означає "Черка дорогою в Баки". Це місце з давніх-давен приваблювало нелегальних виробників віскі, оскільки неподалік знаходиться торф'яне болото, яке здатне повністю задовольнити потреби традиційної рецептури дистиляції спиртів, а також протікає чистий природний струмок Auchinderran. На честь природного джерела чистої води назвали віскікурню Aultmore, що в перекладі з гельської означає чистий струмок. На сьогоднішній день продукція компанії є однією з найшанованіших у всьому світі, купити віскі Aultmore Ви можете на сайті.

  Історія заводу розпочалася у 1897 році. Підприємство збудував Олександр Едвард. На той момент підприємець уже керував дистилерією Benrinnes, тому вибрати найкращі умови для нового заводу Олександру не важко. Також на підприємстві було встановлено новий паровий двигун, який дозволив збільшити обсяги продукції, що виробляється вдвічі, в порівнянні з заводами, де, як і раніше, використовували традиційне водяне колесо. Наразі цей двигун знаходиться серед експонатів музею дистилерії.

  Проте практично з перших років роботи заводу, компанію наздоганяли невдачі. 1900 року дистилерію викуповує сім'я Паттісонов, проте дуже скоро розоряється, а завод закривається на кілька років. Виробництво віскі Aultmore відновилося 1903 року, і знову було припинено — цього разу через труднощі з поставкою ячменю, викликаної початком Першої світової війни. Починаючи з 1923 року на заводі кілька разів змінювалися власники, і 1998 року дистилерію викуповує компанії Bacardi. На сьогоднішній день купити віскі Aultmore можна більш ніж у 100 країнах світу.

  Тривалий час дистилерія виробляла спирти лише купажів — Dewar's і Johnie Walker. Але в 2004 році компанія почала випускати віскі Олтмор у роздрібний продаж. На сьогоднішній день завод виробляє три мільйони літри спиртів на рік. Продукція компанії зарекомендувала себе на ринку як високоякісні алкогольні напої та завоювала безліч шанувальників у всьому світі. На сайті Ви можете замовити онлайн віскі Олтмор із доставкою.

  whisky-aultmore

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом