0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Австралія (Australia)


  Австралійські вина, якщо їх порівнювати з іншими винами світу, ще зовсім юні. Їхня історія налічує всього-то... двісті років. Звичайно ж, для вин такий вік зовсім маленький. Це якщо подивитися на тисячолітні історії існування італійських, французьких чи грузинських напоїв. Але, незважаючи на це, вина, народжені в Австралії, зайняли гідне місце в загальному ряду.
  Вперше виноградна лоза на материк потрапила наприкінці 18 століття. Ніжні черешки погано приживалися, і власникам виноградників довелося добре попрацювати, щоб лоза почала давати ягоди. І, незважаючи на всі труднощі, вже до початку 19 століття почали з'являтися перші вина, виготовлені з винограду, вирощеного в Австралії. Основоположником виноробства зеленого континенту називають Дж. Басбі. Він не тільки заклав основи виноробства в країні, але й організував кілька плантацій винограду поблизу Сіднея, а також у Південній Австралії та Вікторії. Для цього він привіз лозу із Європи. Незважаючи на труднощі Басбі все ж таки зміг адаптувати деякі французькі та італійські сорти до спекотного австралійського клімату. І той виноград, який сьогодні вирощують на плантаціях континенту, завдячує своєю появою на материку саме йому. Спочатку вина готували лише для продажу в країні, адже при перевезенні через океан вони псувалися. Згодом почали виробляти кріплені напої, які добре переносили морську хитавицю, перепади температур та тривалі подорожі. І тому про австралійські вина в Європі та Америці дізналися лише до кінця 19 століття. Розквіт виноробства на континенті розпочався після Другої світової війни. Популярність напоїв зростала, цьому також сприяв розвиток ресторанної справи. Таким чином, вже наприкінці двадцятого століття вина Австралії були добре відомі по всьому світу, і купити їх можна було в ста країнах. До того ж вина витримують у дерев'яних бочках, що також впливає на їх характер. Найбільш відомим виноробним регіоном континенту сьогодні є південь країни. Сприятливий клімат, цій галузі дозволяє вирощувати виноград, що має унікальні смакові характеристики. Саме ідеальна збалансованість солодощі та кислотності, і надає особливих ноток смаку та аромату винам Австралії. Не менш цікавим є і процес виробництва напоїв. На відміну від європейських вин, австралійські готують за допомогою найновішого сучасного обладнання. На плантаціях ягоди збирають не вручну, а за допомогою спеціальної прибиральної техніки. Це дає можливість швидко і без втрат зібрати весь урожай.
  Хоча на континент виноград був привезений з Франції та Італії, за двісті років свого існування на континенті він набув своєї самобутності та унікального характеру. Так, наприклад, сорт Сіра, в Австралії його називають Шираз, сьогодні вважається одним із найкращих. Його насичений та збалансований фруктовий смак, з легкими пряними відтінками, надає напою особливого шарму. Червоні вина, виготовлені з винограду Шираз, по праву вважаються перлиною австралійського виноробства. Не поступаються у вишуканості смаку та білі вина. Дивовижний сонячний аромат і золотий колір, що іскряться, робить їх впізнаваними у всьому світі. У магазині елітного алкоголю "Еlitochka" можна купити австралійські вина таких брендів -Boundary Line, De Bortoli, Rosemount.

   

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом