0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Віскі Bakers (Бейкерс)


  Віскі Bakers (Бейкерс)

  Американський віскі Bakers випускає компанія зі світовим ім'ям – Jim Beam. Технологія виготовлення віскі Бейкерс дещо відрізняється від рецептури основного асортименту компанії. Тому бурбон має м'якший, гладкіший, шовковистіший смак. Характеристики напою високо оцінили професійні дегустатори. А у 2007 році на World Whiskies Awards віскі завоював золоту медаль. На сайті Elitochka Ви можете купити віскі Bakers із доставкою.

  До складу бурбону увійшли три сорти спирту, які дистилюють на заводі. Так, більшу частину суміші займає кукурудзяний дистилят. Також присутні спирти з жита та солодового ячменю. Унікальною особливістю віскі Bakers є вид дріжджової культури. Перед тим як брагу переганяти у спирти, сусло ферментують з додаванням глекових дріжджів. Цей інгредієнт надає віскі Бейкерс особливої м'якості. Напій був названий на честь племінника Джима Біма – Бейкера. На сайті можна замовити віскі онлайн Бейкерс за низькою ціною.

  Компанія Jim Beam має довгу та славну історію. Все почалося у ХVІІІ столітті, коли прадід Джима Біма – Джейкоб – побудував водяний млин і почав перемелювати кукурудзу на борошно. У 1795 році було випущено перше барило з бурбоном для продажу. Спочатку Джейкоб планував створювати віскі для вузького кола споживачів. Але чудовий смак алкоголю привернув увагу широкій аудиторії. Сучасну назву бренд отримав на честь Джима Біма. Він керував віскікурнею з 1892 по 1944 роки. У цей період було виведено унікальний вид дріжджової культури, а також удосконалено рецептуру виробництва спиртів. Згодом продукція бренду набула популярності за межами батьківщини. У 2007 році напої компанії набули статусу національного віскі США. На сайті можна купити віскі Бейкерс за оптовою ціною.

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом