0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Ballechin (Баллечин)


  Віскі Ballechin (Баллечин)

  Серед класичних шотландських віскі є безліч знаменитих блендів, і більшість із них виробляються у регіоні Хайленд. Це обитель винокурень, які почали з'являтися у цій місцевості ще у 17 столітті. На одному з найменших підприємств цієї частини Шотландії випускають віскі Ballechin. Напій до певної міри вважається елітним, оскільки виробляють його завжди обмеженими партіями. Підтверджує це кількість співробітників, зайнятих на винокурні Edradour. Їх лише троє, хоча їм вдається розливати близько трьох бочок на тиждень. Сумарний річний обсяг випуску віскі складає майже 90 тисяч літрів.

  Скотч Ballechin має пряний і злегка димний аромат, насичений смак, в якому добре читаються ноти ірису, прянощів, солоду, сушеного сіна, дуба, кави та тютюну. Такий букет виходить у процесі тривалої витримки спиртів у бочках. Скроні відстоюється не менше 5 років, після чого його розливають по пляшках. З 2006 року компанія стала випускати особливий різновид Ballechin. Йдеться про сильно-торф'яний скотч. В результаті вийшов дуже незвичайний напій, який практично одразу знайшов своїх поціновувачів. У зв'язку з тим, що алкоголь був відкритий експериментальним шляхом, він отримав відповідну назву – Discovery.

  Майстри купажу гуральні Edradour намагаються витримувати різні партії спиртів у різних бочках. Використовуються ємності після бургундського вина, мадейри, бурбона, портвейну та хересу. Після відстоювання спирти набувають індивідуального аромату і смаку. Навіть їх колір трохи відрізняється. Сьогодні Ballechin активно закуповується відомими винокурнями як бленд для виготовлення більш витриманих та багатогранних віскі. Інтернет-магазин елітного алкоголю «Elitochka» допоможе вам долучитися до шанувальників цього вишуканого скотчу. Він змінить враження про те, яким має бути справжній торф'яно-солодовий віскі.

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом