0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Barbancourt (Барбанкур)


  Фильтр

  Ром Barbancourt (Барбанкур)

  У 1862 році на Гаїті була заснована невелика гуральня, яка мала стати найбільшим виробником алкоголю в регіоні. Власне, так і сталося, але для реалізації плану знадобилося майже сто років. Відомо, що ром буває двох типів: промисловим та сільськогосподарським. Перший варіант виготовляється з меляси та патоки, а другий – із чистого соку цукрової тростини. Barbancourt саме відносять до другої категорії алкогольних напоїв цього виду. Для випуску спиртного співробітники компанії використовують виключно місцеву сировину із плантацій, що належать заводу.

  Заснував винокурню Дюпре Барбанкур – виходець із Франції, який тривалий час працював у коньячних будинках. Ідея створення власного бізнесу спала на думку чоловікові ще в молодості, проте його прагнення обмежувалося лише ідеями. Зрештою, він кинув усе і поїхав до Латинської Америки для пошуку кращого життя. Коли хлопець побачив плантацію цукрової тростини, він зрозумів, як може розбагатіти. Дюпре почав випускати ром. Він постійно експериментував з оригінальним рецептом напою, щоб розширити асортимент продукції своєї марки. В результаті зараз у продажу можна знайти кілька різновидів Barbancourt, витримка яких коливається від 4 до 15 років.

  Спирти Барбанкур відстоюються у бочках з американського та лімузенського дуба. Їх спеціально складують у темних сирих льохах, щоб прискорити процеси ферментації. У категорії сільськогосподарських ромів у Barbancourt немає конкурентів. Неодноразово напої цієї компанії ставали призерами на міжнародних конкурсах та виставках. Цей алкоголь ідеально підходить для приготування коктейлів, поєднується із кубинськими сигарами. Подвійна перегонка і кілька етапів фільтрації роблять ром ніжним та оксамитовим. У магазині елітної спиртової продукції «Elitochka» Ви можете придбати напої Барбанкур найвищої якості за доступною ціною.

  Ром Barbancourt (Барбанкур)

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом