0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Горілка Beluga (Білуга)


  Горілка Білуга

  Сказати про горілку Beluga (Білуга), що це один із найкращих брендів сучасної Росії, значить майже нічого не сказати. Цей напій не просто ексклюзивний, він є унікальним. Названий на честь рідкісної риби - білуги, він має таку ж неповторність. Горілка вироблятиметься в самому центрі країни – могутньому та морозному Сибіру. Вона увібрала в собі всю її силу, міцність і заворожливу чистоту. Горілка Білуга, народжена в екологічно чистому регіоні Кемеровської області, виготовляється за старовинними рецептами. Її кілька разів фільтрують і дають настоятися, тим самим досягаючи вершини чистоти та м'якості. Але не лише в цьому її секрет. Напій роблять не із зерна, а із солоду. Унікальності смаку алкоголю надають й інші інгредієнти – овес та розторопша. Ці рослини добре відомі своїм лікувальним впливом на печінку. Можна сказати, що горілка увібрала в собі найкращі дари матінки-природи, щоб потім втілитись у чудовому напої. Це справжній якісний продукт, який отримав визнання у справжніх цінителів міцних напоїв. Купити горілку Білуга можна не тільки в Росії, вона давно вже стала популярною за її межами. Напій має попит в Англії, Польщі, Болгарії та інших країнах Європи. І свою бездоганну репутацію горілка Beluga заслужила не лише завдяки відмінній якості, м'якості та легкості. Але й завдяки неповторному смаку з нотками сибірських трав та терпкого меду, який можна отримати лише на російських теренах.

  А щоб до кінця насолодитися справжнім брендовим напоєм не боячись підробок, краще звернутися до відповідального та чесного продавця, який встиг заслужити довіру у покупців.
  Купити горілку Beluga можна звернувшись до магазину елітної алкогольної продукції «Elitochka». У нас Ви зможете придбати справжній якісний сертифікований товар.

  Замовте горілку Beluga, вона чудово підкреслить смак Ваших страв та зробить свято ще яскравішим.

  Beluga (Белуга)

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом