0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Belvedere (Бельведер)


  Belvedere (Бельведер)

  Як відомо, вінценосні особи завжди віддавали перевагу найвишуканішим і найкращим напоям. Хочете відчути себе королівською особою? Тоді Вам неодмінно потрібно скуштувати горілку Belvedere (Бельведер). Цей напій створили у Польщі для столу коронованих осіб ще п'ятсот років тому. Недарма і назва цього благородного напою дано на честь розкішного королівського палацу Бельведер, який став резиденцією польських правителів у 17 столітті. Високий статус осіб, до столу яких подавалася горілка Бельведер, вимагав такої ж найвищої якості від напою. І треба сказати, що його творці зуміли домогтися того, що напій став бездоганним у всіх відношеннях. Адже для виготовлення горілки беруть лише найкращі інгредієнти – найкраще польське жито особливого сорту Данковські та чисту джерельну воду із приватних володінь. Чотириразова перегонка сировини позбавляє спирт усіх домішок, і в результаті дає гідний в усіх відношеннях найчистіший напій. Найніжніший смак, який подарує вишуканий післясмак із солодкими ванільними нотками – заради цього варто купити горілку Belvedere.

  Потрібно також сказати, що горілка Belvedere випускається невеликими партіями, і все через те, що більшість процесу виготовлення відбувається вручну. Кожна партія напою ретельно контролюється, ретельно перевіряється її якість на відповідність високим стандартам.

  У магазині елітної спиртової продукції «Elitochka» можна купити горілку Бельведер за найкращими цінами, і з впевненістю в її високій якості та відмінному смаку.

  Спробуйте і Ви горілку Бельведер, вона стане чудовим доповненням урочистостей та чудовим подарунком для дорогих друзів.

  Belvedere (Бельведер)

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом