0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Горілка Berentzen (Берентцен)


  Фильтр

  Горілка Berentzen (Берентцен)

  М'який смак горілки Berentzen відомий у всьому світі. З особливою скрупульозністю та педантичністю майстри німецької компанії Berentzen відбирають найкращі сорти пшениці, щоб потім шляхом подвійної перегонки перетворити їх на спирт. Легкий, приємний смак та свіжий, ненав'язливий аромат горілки Берентцен приваблюють шанувальників якісного алкоголю. Здобувши відмінну репутацію у себе на батьківщині, напій успішно підкорює ринок алкогольної продукції в інших європейських країнах. На сайті Ви можете купити онлайн горілку Берентцен .

  Рецепт приготування міцного алкоголю із зернових у Німеччині відомий ще з ХV століття. Існують дві традиційні назви подібних напоїв: Korn – має містити частину алкоголю не менше 32%; Doppel Korn – його фортеця становить 37,5% та вище. Технологія виробництва Doppel Korn Berentzen дуже подібна до тієї, що використовують у традиціях приготування російської горілки. Основну частину сировини становить пшениця, проте тут також допустиме використання ячменю та жита. Цікаво, що в залежності від виду зерна змінюється смак напою. Горілка Берентцен має м'який, легкий смак завдяки тому, що її готують із пшениці. Зерно жита, навпаки, надає смаку алкоголю потужних, сильних тонів.

  Виробництво німецької горілки починається з подрібнення зерна на борошно, яке заливають водою і перетворюють на кисле, клейке пюре. У цю масу додають багатий солодом фермент, цукор та дріжджі. Потім брагу переганяють, у результаті отримують спирт, позбавлений сторонніх запахів і смаків. Розбавивши спирт водою, педантичні німці витримували суміш у дубових бочках, щоб вона, як слід, розкрила смак. На сьогоднішній день технологія виробництва мало чим змінилася, за винятком того, що більшість технологічних процесів автоматизована сучасним обладнанням.

  Berentzen-Group AP є одним із провідних виробників алкогольних напоїв Німеччини. За офіційними даними, дистилерія почала працювати в 1758 році. Понад 250-річний досвід роботи дозволяє випускати широкий асортимент якісних напоїв, у тому числі безалкогольних. Виробництво знаходиться на чотирьох заводах, сертифікованих нормами International Featured Standards. Якість та гармонійний смак напоїв підприємства підтверджують престижні титули та нагороди. На сайті Elitochka Ви можете замовити онлайн горілку Berentzen з доставкою.

  Горілка Berentzen (Берентцен)

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом