0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Botanic (Ботанік)


  Фильтр

  Джин Botanic (Ботанік)

  Незважаючи на те, що джин < strong>Botanic випускає іспанська компанія Bodegas Williams and Humbert SA, дистиляція спиртів для якісного джину, як і належить, відбувається на території Англії, на заводі Langley Distillery у Бірмінгемі. Англійська винокурня займається виробництвом джину понад 100 років, застосовуючи у технології старовинні рецепти. Однак основна діяльність пов'язана з первинною перегонкою спиртів, і продажем міцних концентратів, оскільки на підприємстві відсутня лінія розливу, готового для вживання, джину. . Ця назва не позначає бренд або країну, де випускають напій, а пояснює технологію його виробництва. Спирти дистилюють у вертикальних перегінних кубах і зазвичай напій має сухий смак, який не прийнято пити в чистому вигляді. На віскікурні Langley Distillery працюють майстри-дистилери з багатим досвідом. Під їх контролем відбувається перегонка зернового спирту, міцністю щонайменше 96%. Потім спирт доставляють на територію Іспанії, де на обладнанні Bodegas Williams and Humbert SA відбувається завершальний етап виробництва джинаBotanic.

  До складу напою входять незвичайні, традиційний англійський сухий джин, рослинні компоненти. Мандарин, мигдаль та цитрон пальчастий, який своєю дивовижною формою так схожий на руку людини. В англомовних країнах цю рослину називають «рукою Будди». Дизайнери надихнулися незвичайною формою та назвою цитрона, і потім зобразили на скляній пляшці джина голову медитуючого Будди. На сайті Ви можете купити джин Botanicз доставкою.

  Блискуча історія компанія Bodegas Williams and Humbert SA почалася в 1877 році . Два англійські джентльмени: Олександр Вільямс - справжній шанувальник якісного хересу, і Артур Гумберт - фахівець у галузі міжнародних відносин, вирішили створити власну виноробню. Господарство розташувалося між трьома іспанськими містами: Херем-де-ла-Фронтера, Ель-Пуерто-де-Санта-Марія та Санлукар-де-Баррамеда. На даний момент компанія Bodegas Williams and Humbert SA є одним з найбільш успішних підприємств, володіє більш ніж 1200 акрами виноградників і найбільшим у Європі винним льохом. Випускає широку лінійку високоякісних алкогольних напоїв, у тому числі джин Ботанік. На сайті можна замовити онлайн джин Ботанік.

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом