0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Braastad (Браастад)


  Коньяк Braastad (Браастад)

  Будучи володарем великої кількості нагород на престижних конкурсах, коньяк Braastad привертає увагу справжніх гурманів та поціновувачів якісних алкогольних напоїв з усього світу. Коньяк Браастад складається з витриманих у дубових бочках ароматних спиртів з регіонів Гран Шампань, Пті Шампань, Бордері та Фін Буа. Напій має елегантний смак, де відчуваються квіткові відтінки. А вишуканий аромат із акцентами фруктів та квітів додатково супроводжують гастрономічне задоволення від напою. На сайті Ви можете замовити онлайн-коньяк Braastad з доставкою.

  Напій виготовляє коньячний Дім Tiffon. Це сімейна компанія, яку у 1875 році у місті Жарнак заснував Медерік Тіффон. Тривалий час компанія дистилювала та витримувала спирти, які постачала іншим коньячним Будинкам для купажування та розливу у пляшки. Доступ до вихідного матеріалу дав можливість вибирати та зберегти найкращі сорти коньячних спиртів, які в майбутньому майстри використали вже для створення коньяків власного бренду. Нова епоха у роботі підприємства розпочалася вже у ХХ столітті. Сверре Браастад, одружившись з онукою Медерика Едіт Руссо-Тіффон, 6 листопада 1919 року зареєстрував торгову марку Tiffon SA Так у роздрібному продажі невдовзі з'явилися два нові напої коньяк Braastad і коньяк Tiffon. Завдяки досвіду роботи в інших коньячних фірмах Сверре Браастаду вдалося безпомилково поєднати в потрібних пропорціях різні сорти спиртів і створити досконалий напій з гармонійним смаком і м'яким ароматом. Напої отримували найкращі відгуки серед поціновувачів якісного алкоголю, і незабаром набули популярності не лише у Франції, а й в інших європейських країнах.

  У 1946 році Сверре Браастад купує маєток Шато де Тріак, що знаходиться у Фін Буа. Це дозволяє розширити виробництво коньячних спиртів, тому що перегонні куби тепер знаходяться не тільки в Жернаку, а й у маєтку. У виробництві коньяків переважно використовують білі сорти винограду. Загальна площа виноградників, якими володіє господарство, становить 100 га. Оскільки виробничі потужності компанії дозволяють переганяти у спирти великі обсяги виноградного вина, керівництво Будинку регулярно підписує договори про додаткові постачання ягід від місцевих фермерів.

  На складах компанії знаходиться понад 15000 бочок з лімузенського та тронсейського дуба, ємністю 350 літрів, наповнених найкращими спиртами. Такі показники дозволяють віднести коньячний Будинок до категорії найбільших сімейних підприємств-виробників коньяку Франції. Завдяки бездоганній якості коньячних спиртів, майстри виготовляють складні напої, які неодноразово нагороджувалися престижними титулами на міжнародних конкурсах світу. Демократична ціна робить цей напій ще привабливішим

  Найбільшу популярність коньяк Браастад має у скандинавських країнах. Ймовірно, цей факт впливає те, що сам Сверре Браастад - виходець з Норвегії. Сверре Браастад помер 1979 року, у віці 100 років. Він займався справами Будинку аж до смерті. Сьогодні компанією успішно керують його онуки: Антуан, Рішар та Ян. Купити онлайн коньяк Браастад Ви можете на сайті Elitochka.

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом