0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Brugal (Бругал)


  Ром Brugal (Бругал)

  Наприкінці ХІХ століття на Кубу приїхав Андреас Бругал Монтанера. Це був вихідець із Іспанії, який шукав кращого життя у Новому світі. Чоловік довгий час пропрацював на винокурнях, які спеціалізувалися на виробництві хересу, тому був добре знайомий із технологіями та специфікою випуску алкоголю. Він вирішив заснувати власне невелике підприємство. На Кубі він витратив деякий час, спілкуючись із майстрами-дистиляторами, які створювали класичний карибський ром. Після цього Монтанера перебрався до Домінікану, де 1888 року відкрив компанію Brugal & Co.

  Використання найновішого обладнання та вдосконалені технології дали можливість випускати спиртне преміум-класу. Звичайно, у каталонця не все йшло одразу гладко. Не маючи постійних постачальників сировини, чоловік не вдавався вийти на необхідний обсяг виробництва рому. Через це кілька років довелося працювати фактично на збитки. Успіх до Brugal прийшов після того, як майстри купажу почали вдосконалювати процеси ферментації, дистиляції та витримки спиртів. Основою для алкоголю виступала меляса, одержувана із соку цукрової тростини. З 1976 року компанія входить до трійки лідерів-виробників карибського рому у світі, поступаючись лише «Bacardi» та «Captain Morgan». У домініканській республіці Бругал вважається найбільшим підприємством алкогольної промисловості. Регіон, де знаходиться завод, фактично живе за рахунок податків, які сплачує в скарбницю компанія.

  Сьогодні напої марки Brugal асоціюються з м'якістю та неперевершеністю смаку. Середній вік становить не менше 5 років, а деякі бленди витримуються протягом більш ніж 25 років. Такий зрілий алкоголь вбирає все найкраще, що може дати обпалений американський дуб. Перегонка спиртів проводиться у величезних мідних кубах, встановлених на гуральні майже 100 років тому. Керівництво компанії навмисно не встановлює нових, оскільки боїться, що через це смак напоїв може змінитися. Якщо Ви хочете скуштувати ром Brugal, наш магазин елітного алкоголю «Elitochka» готовий запропонувати Вам широкий асортимент продукції домініканської марки.

  Ром Brugal (Бругал)

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом