0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Buchanan's (Бучананс)


  Віскі Buchanan's (Бучананс)

  Цей напій мешканці Туманного Альбіону звикли називати «Біле та чорне», відсуваючи на задній план ім'я його творця – Джеймса Бучанана. Чому так сталося, що віскі Buchanan's отримало таке прізвисько у шанувальників? Вся справа в тому, що пляшка з темним скотчем дуже різко контрастувала з білою етикеткою. Звідси і з'явилася асоціація протистояння двох кольорів – антагоністів – білого та чорного. До речі, заповзятливий Джеймс Бучанан миттєво скористався цією обставиною та розробив рекламну компанію для свого віскі. І, слід сказати, досить успішну. Рівні продажів зросли у кілька разів.

  Пройшли вже понад сто років, а віскі Бучананс продовжує радувати шанувальників своїм відмінним смаком та якістю. Але скільки ж сил і часу довелося витратити Джеймсу Бучанану, щоб його напій став таким улюбленим і відомим. Йому, хлопцеві з бідної сім'ї і не снилося втілити в реальність мрію про створення свого скотчу, і тим самим увічнити своє ім'я на багато століть. Але, завдяки, наполегливості, кмітливості та великій силі волі, Бучанан зміг досягти вершин у справі виробництва віскі. Так, що його напій називають не інакше, як легендарним, а серед його замовників можна побачити монарших осіб Великобританії. І сьогодні віскі Бучананс можна купити не лише в Європі, а й у США, Канаді, Австралії, країнах Африки та Латинської Америки. До речі, напій приніс Джеймсу не тільки, славу і гроші, а й титул лорда. А його віскі став символом успіху.

  Віскі Buchanan's зі смаком солодкого підсмаженого солоду та витонченим ароматом радимо купити у магазині елітного алкоголю «Еlitochka». Це допоможе Вам уникнути підробок, адже цей чудовий скотч часто страждає від нечесних людей. Ми постачаємо тільки справжній алкоголь від перевірених зарубіжних виробників.

  Buchanan's (Бучананс)

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом