0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Bulldog (Бульдог)


  Джин Bulldog (Бульдог)

  Маючи оригінальний квітково-ялівцевий смак, преміальний джин Bulldog встиг посісти почесне місце серед елітного алкоголю. Незважаючи на порівняно «юний вік» (вперше джин Бульдогвипустили 2006 року), напій завоював шанувальників у всьому світі. Багато барменів оцінили переваги напою, який надалі використовували для створення нових рецептів алкогольних коктейлів: Plumdog Millionaire, Modern English, Born to be British. На сайті Ви можете замовити онлайн джинBulldogз доставкою.

  Напій виробляють в Англії, а безпосередньо права на бренд належать компанії Gruppo Campari. Підприємство, засноване в 1860 році італійцем Гаспар Кампарі, володіє достатнім досвідом, для того щоб випускати продукцію виняткової якості. На сьогоднішній день в інвестиційному портфелі знаходиться понад 50 преміальних торгових марок, що мають успіх на всіх континентах. Компанія Gruppo Campari займається виробництвом та дистрибуцією не лише алкоголю, а й безалкогольної продукції. Так, купити джинBulldog можна більш ніж у 190 країнах.

  Джин виробляють за класичною технологією, а тому він відноситься до категорії London Dry Gin. Як основні інгредієнти використовують зерновий спирт, джерельну воду та рослинні компоненти. Коріандр, фенхель, аніс, кориця, дягіль, цедра лимона та апельсина, ягоди ялівцю надали напою благородні рослинні ноти. Також майстри використовували незвичайні для виробництва джину рослини: насіння маку, око дракона та квіти лотоса. Окрему увагу приділили дизайну пляшки: стильна ємність з товстою шийкою та шипами підкреслює ексклюзивне походження джину. На сайті Ви можете купити джин Бульдог з доставкою.

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом