0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Burn McKenzie (Берн МакКінзі)


  Віскі Burn McKenzie (Берн МакКінзі)

  Шотландські купажовані віскі - це напої, які припадають до смаку новачкам, які тільки починають знайомство з віскі-індустрією, а також досвідченим гурманам, що знаходять у напоях розкішний смак та елегантний аромат. Серед величезного асортименту алкогольної продукції, родом із Шотландії, окрему увагу привертає віскі Burn McKenzie. Невисока вартість цього напою не позбавляє його гідного поєднання смакових акордів у загальному букеті. Віскі Берн МакКінзі має більш ніжний, але не менш яскравий смак, ніж односолодові напої. Його смакові характеристики, наповнені тонами диму та меду, яблук і груш, дуба та спецій, розкриваються теплою хвилею, даруючи хвилюючу насолоду. Якщо в келих додати невелику кількість колотого льоду або води, напій розкриється з новою силою. На сайті Ви можете купити віскі Burn McKenzie із доставкою.

  Перший купажований віскі був створений в 1853 Ендрю Ашером, і вже в 1860 виробництво купажів потрапило під контроль уряду Англії. Метою стандартизації виробництва блендів полягає не так у створенні унікального смаку, а скільки в тому, щоб рік у рік він був стабільним, незалежно від врожаю зерна. Тому після перегонки кожен спирт проходить дегустацію експертів.

  Віскі Burn McKenzie складається з солодового та не менше десяти сортів зернових спиртів, створених на різних віскікурнях Шотландії. Частина солодового спирту у загальному обсязі становить щонайменше 20%. Мінімальний термін витримки спиртів у дубових бочках – три роки. Виробництвом напою займається компанія Burn McKenzie & Co Ltd. Заснована в 1951 році, компанія має чималий досвід для того, щоби створювати гідні напої за помірними цінами. Більшість загального обсягу експортується до країн Європи. Замовити онлайн віскі Берн МакКінзі з доставкою Ви можете на сайті.

  whisky burn mackenzie

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом