0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Лікер Sambuca Liquors (Самбука)


  Лікер Sambuca Liquors (Самбука)

  Початок шляху – Самбука.

  Sambuca – алкогольний напій, який завдячує своєю появою необережності звичайного селянина з Італії. Його анісова настойка була найкращою по всій окрузі. По цей напій до нього приїжджали навіть із сусідніх областей. Одного разу, готуючи настоянку, ягоди та квіти чорної бузини (італійська назва – самбука) впали в ємність із настоянкою. Селянин засмутився, але не став виливати зіпсований напій, а прибрав глечик на далеку полицю і забув про нього.

  Згодом, на весільній урочистості своєї дочки він і згадав про прихований глечик. Випивка, яка була трохи зіпсована, сподобалася всім гостям і вони визнали її надзвичайно вишуканою. Згодом цей напій почали називати самбуком, а до інгредієнтів додалася карамель.

  Оригінальна самбука – це лікер. А його особливістю є аніс. Самбука, як правило, прозорий напій із міцністю від 38 до 42%. Однак, це традиційні вимоги: можна купити самбуку темну, червону. Точність рецептури та її компонентів зберігається в секреті, але відомо, що склад передбачає наявність пшеничного спирту, звідчастого анісу, цукру, витяжки з бузини та ще одного «чарівного» компонента. Бузина додається для врівноваження міцності анісового запаху.

  Лікер Sambuca Liquors (Самбука)

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом