0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Ром Cartavio (Картавіо)


  Фильтр

  Cartavio (Картавіо)

  На американському континенті і саме у себе в Перу ром Cartavio вважається одним з найкращих. Як стверджує історія, 1670-го капітан іспанського флоту Домінго Картавіо заклав очеретяну плантацію у сприятливій для сільського господарства місцевості поруч із річкою Чикамо. Хоча за більш ніж 400 років фазенду кілька разів змінювало власників, але назва “Cartavio” лишилося до наших днів. 1929-го винороб з Куби Хосе Карнера організував на ній винокурню. Спочатку ром Картавіо виготовляли виключно з очерету, що перебродив соку, переганяючи його в старому мідному кубі. Пізніше підприємство обладнали апаратом системи Джона Доре, який містить 4000 дм3 рідини.

  Ром Cartavio виготовляється з місцевої сировини із застосуванням двох технологій перегонки: у дистиляторі та колоні. Отримані спирти змішуються у певних співвідношеннях для складання купажу. Для витримки, тривалість якої не менше 2-х років, використовуються 9 видів дубових бочок. Кожна деревина надає напою певного смаку та аромату: американський білий дуб — ванільний, словенський — ноти коньяку, лімузенське дерево — дубильні тони, іспанські хересні — солодкі винні нотки.

  В даний час лінійка Картавіо включає 7 сортів рому: Cartavio Superior і Selecto, світлий і темний ром, купажі ХО, 3-х, 5- та 12-річної витримки, а також 3 типи лікерів на ромовій основі. Незважаючи на популярність будинку, масовий експорт рому Cartavio розпочався лише у 21 столітті. Вже у 2010-2020 роках напій отримав понад тридцять нагород на престижних європейських та північноамериканських конкурсах. Купити ром Cartavio за найкращою ціною в Україні та Києві можна в інтернет-магазині Еліточка. Зробіть замовлення і ми швидко та недорого доставимо вибраний вами напій за вказаною адресою!
   

  Cartavio (Картавіо)s

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом