0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Кальвадос Chateau Du Breuil (Шато Дю Брей)


  Кальвадос Chateau Du Breuil (Шато Дю Брей)

  Асортимент продукції Chateau Du Breuil включає широку лінійку алкогольних напоїв виняткової якості з різним терміном витримки: від ароматних, молодих VSOP до елегантних, старих "резервів". Деяким видам кальвадосу майстри дають вистоятись у дубових бочках 40 років, після чого такі напої стають найбажанішою перлиною та без того розкішною колекцією Будинку. Кальвадос Шато Дю Брей – один з найкращих зразків майстерності Нормандії, їх смак та якість неодноразово здобували перемоги та престижні титули на міжнародних конкурсах.

  Виробництво кальвадосу < strong>Chateau Du Breuil знаходиться в незвичайному місці. Унікальність місцевості таїться не тільки в м'якому, сприятливому для збирання врожаю яблук, кліматі, але також і в тому, що Будинок Chateau Du Breuil знаходиться в старовинний замок французького регіону Пеї д'Ож. Замок XVІІ століття є історичною та культурною цінністю Франції, яку у 1954 році викуповує родина Бізуар. Після реставрації замку, сімейство, за плечима якого вже є досвід виробництва кальвадосу, продовжує виготовляти алкогольні напої вже в історичному місці. листопада. У цей напружений час працівники Будинку відбирають лише найкращі яблука, які надалі передадуть на обробку. У виробництві використовується старовинна традиційна рецептура, яку сім'я Бізуар передає з покоління до покоління. Лише одним майстрам достеменно відомо, скільки змішати різні сорти яблук у тому, щоб смак готового напою наповнився різноманіттям відтінків. Як правило, у виробництво відбирають найдрібніші яблука, тому що такі плоди здатні розкритися у напої потужним ароматом. Яблука подрібнюють і видавлюють із них сік, який після фільтрації переливають у мідні чани. У сік не додають дріжджі, бродіння проходить природним способом, поки міцність сидру не досягне 4,5%. Потім сидр піддають подвійний дистиляції, після чого молоді спирти розливають у бочки. Рецептурні традиції Нормандії припускають, що у виробництві кальвадосу використовують лише «серцевини» спиртів.

  Не лише аромат, а й смакові характеристики кальвадосу залежать від виду та якості деревини дубових бочок, у яких дозрівають спирти. Тому майстри ретельно відбирають ємності, в яких спирти мають провести тривалий термін. Також, залежно від терміну витримки, напій набуває своїх унікальних властивостей. Окрім контролю над якістю кальвадосу, Будинок Chateau Du Breuil також приділяє увагу естетичному оформленню продукції. Кожна пляшка вручну запечатується сургучем і обв'язується ниткою, що надає напоям додаткової чарівності.

  Кальвадос Шато Дю Брей увібрав у себе найкраще, що може дати нормандський регіон Пеї д'Ож. Продукцію постачають більш ніж у 180 країнах світу. На сайті Ви маєте можливість замовити онлайн кальвадос Шато Дю Брей з доставкою.

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом