0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Chopin (Шопен)


  Горілка Chopin (Шопен)

  Серед широкого асортименту лікеро-горілчаних виробів, особливої уваги заслуговує польська горілка Chopin . Дистилерія, що виготовляє цей продукт, знаходиться у польському місті Седльце. Компанія, заснована в 1896 році, має назву Podlaska Wytwornia Wodek Polmos SA. Це одна з небагатьох компаній, що роблять виключно чисті алкогольні напої з натуральної сировини, не додаючи штучних ароматизаторів. В даний час лінійка продукції включає три варіанти натуральних горілок: з пшениці, жита і картоплі. Якщо перші два види сировини є класичними інгредієнтами у виробництві горілчаних виробів, горілка з картоплі стала одним із найнесподіваніших рішень у світовій практиці. Особливістю цієї горілки стала її легкість, абсолютна прозорість та гладка текстура.

  Генеральний директор компанії Тадеуш Дурдах пишається тим, що навіть без додавання штучних інгредієнтів, горілка Шопен має чудовий аромат та витончену смакову структуру. Напій виготовляють за старим, класичним рецептом, вручну. Технологічний процес складається з чотириразової дистиляції через мідні перегінні куби та фільтрації. Також у виробництві використовують артезіанську воду, яку очищають через потужне обладнання Culligan. Купити горілку Chopin можна на сайті.

  Горілку Chopin розливають у пляшки із тонкого французького скла. На етикеті намальовано портрет легендарного польського композитора Фредеріка Шопена. Цікаво, що на піку популярності продукту цей факт викликав негативну реакцію у нащадків Фредеріка Шопена. Питання розглядалося Прокуратурою у місті Седльце. Після цього рішення суду прийняло сторону компанії Podlaska Wytwornia Wodek Polmos SA

  Продукція компанії має широку популярність у країнах Європи, а й у США. В останні 15 років горілка Шопен була представлена на великій кількості міжнародних конкурсів та виставок, де отримала високі оцінки. Експерти особливо оцінили смакові якості картопляної горілки та присудили напою призові місця. Так, у період з 2006 і 2011 роками, горілка Chopin здобула подвійне золото, три золоті та дві срібні медалі на конкурсі World Spirits Competition у Сан-Франциско. Крім того, рейтинг якісних алкогольних продуктів Proof66 регулярно включає напій у Топ 90 найкращих горілок світу. На сайті можна замовити горілку Шопен онлайн з доставкою .

  Горілка Chopin (Шопен)

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом