0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Ром Cihuatan (Сіуатан)


  Ром Cihuatan (Сіуатан)

  Ром Cihuatan виробляється в Ель Сальвадор компанією Licorera cihuatan. Це єдиний завод з виробництва рому в центральноамериканській країні. Він почав роботу в 2004 році на базі колишнього підприємства з переробки цукрової тростини в долині недалеко від старовинного міста майя, який і дав йому назву. Компанія вирощує тут власну сировину і контролює весь виробничий процес: ферментування, дистиляцію, витримку від 8 до 15 років, яка за традицією проходить в Екс-бурбонових бочках з білого американського дуба. 

  Перший ром під брендом Сіуатан був випущений в 2015 році. Сьогодні це досить широка лінійка купажованих напоїв, куди входять основні релізи Indigo, Cinabrio, Obsidiana і Xaman, а також 5 обмежених спеціальних випусків. Кожна серія присвячена певній сторінці культури майя: переказам, символам, древнім богам. Основна тема також ілюструється на етикетці: більшість малюнків виконані сальвадорським художником Габріелем Гранадіно, відомим любов'ю до історії свого народу.

  У 2020 році 8-річний ром Cihuatan Indigo виграв золоту медаль у конкурсі "The Fifty Best competition", тоді ж бренд удостоївся подвійного золота на International Spirits Challenge за оновлені релізи Indigo і Cinabrio. Ознайомитися з асортиментом рому Cihuatan (Сіуатан) і купити його за прийнятною вартістю в Україні можна на сайті нашого онлайн-магазину Еліточка! Вас чекають доступні ціни, вигідні акції, оперативна доставка недорого в Києві та інших містах країни!

  Ром Cihuatan (Сіуатан)

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом