0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Compass Box (Компас Бокс)


  Віскі Compass Box (Компас Бокс)

  Compass Box — молодий бренд шотландського віскі, що з'явився на початку 2000-х завдяки Джону Глейзеру: американцю, який працює на одній з великих британських винокурень у Лондоні. Фахівець у своїй справі він справедливо вирішив, що багатий потенціал і широкий спектр смаків та стилів традиційного скотчу ще далеко не пізнаний, тому заснував компанію з 15 ентузіастів — шанувальників віскі, яка отримала назву Компас Бокс.

  Діяльність підприємства ґрунтується на принципі, що гарний приготований купаж із чудових компонентів шотландського віскі цілком може змагатися за складністю смаку з найкращими односолодовими напоями. До 70% аромату дає взаємодія спирту з бочкою, в якій він витримується, так що створити відмінний скотч можна лише використовуючи гарну деревину. У компанії також дотримуються правила, що віскі слід розливати у пляшки без холодної фільтрації та зберігати природний колір, а також принципово не вказують вік, вважаючи, що якість скотчу визначається насамперед смаком та характером.

  На сьогоднішній день асортимент віскі Compass Box представлений понад 15 релізами, в тому числі:

  • основною лінійкою продуктів Signature Range, що включає скотчі "The Spice Tree", "The Peat Monster", "Oak Cross" та "Hedonism";
  • лінійкою "Great King Street", в якій представлені два купажі: фруктовий "Artist's Blend" та димний "Glasgow Blend";
  • обмеженими випусками: "Optimism", "The General", "The Lost Blend", "Morpheus".

  Спирти для віскі Компас Бокс закуповуються на більш ніж десятку винокурень, розташованих у Хайленді, Алнесі, Броре та Карроні. Витримка відбувається в індивідуальних дубових бочках, деревина для яких поставляється із США, Франції та Іспанії. Для отримання додаткового характеру та інтеграції смаку після створення купажу бленд повертається до бочки на довитримку, яка займає від 6 місяців до 3-х років.

  Сьогодні Джон Глейзер є п'ятикратним лауреатом премії Whisky Advocate's Innovator of the Year, а сам бренд посідає почесне місце у рейтингу популярності у шанувальників шотландського віскі. Купити Compass Box в Україні та Києві можна в нашому онлайн-магазині Elitochka: у каталозі за доступною ціною представлені найпопулярніші релізи. Зробіть замовлення прямо зараз і насолоджуйтесь віскі Компас Бокс: чистим, з водою, льодом або у складі коктейлів!

  whisky compass box

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом