0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Текіла Corralejo (Корральєхо)


  Текіла Corralejo (Корральєхо)

  Своя назва текіла Corralejo отримала від місця народження національного героя Мексики Мігеля Ідальго. Сьогодні фазенда Корральєхо, розташована в провінції Гуанахуато, працює не тільки як дистилерія, але також інтерактивний музей, де кожен бажаючий може вшанувати пам'ять Мігеля Ідальго, а також на власні очі побачити, як народжується напій преміум класу - текіла Corralejo. У виробництві алкоголю використовується рецептура, яку тут застосовували ще у ХVІІІ столітті. Вже тоді напій користувався популярністю у місцевого населення, а Педро Санчес де Тігле, який виробляв алкоголь, у майбутньому прозвали «батьком текіли». На сайті Ви можете замовити онлайн текілуCorralejoз доставкою.

  Головною особливістю продукції бренду є те, що алкоголь, отриманий із 100% агавового соку, як і 300 років тому, створюють переважно ручним способом. Зрілі плоди блакитної агави запікаються в кам'яних печах, після чого їх перетворюють на кашоподібну масу, додають дріжджі і дають час вистоятись. Потім слідує повільний процес перегонки сусла в спирти. На підприємстві використовують мідний перегінний куб-аламбік за шаранським методом, що зумовлює унікальний смак та аромат готової продукції. У рецептурі виробництва окремої уваги заслуговує спосіб витримки текіли. Для такого важливого технологічного етапу майстри відбирають найкращі бочки з американського, французького та мексиканського дуба. Залежно від сорту, текіла Корральєхо дозріває від чотирьох місяців до двох років. Дистиляція спиртів, зазвичай, здійснюється двічі. Однак у колекції торгової марки також є текіла Корральєхо, що відрізняється особливо м'яким смаком. Спеціально для гурманів спирти для цього напою дистилюють тричі і розливають у пронумеровані пляшки, що підтверджує справжність. Щоб оцінити унікальну м'якість і чистоту алкоголю, Ви можете купити онлайн текілу Корральєхо на сайті.

  Дистилерія працює з 1996 року. Її збудував Леонардо Родрігес Морено. На сьогоднішній день завод випускає два бренди текіли, що вже встигли здобути відмінну репутацію у експертів: Los Arango та Corralejo. Щорічно продукція компанії виборює призові місця на міжнародних конкурсах, підтверджуючи високу якість. Також текіла Corralejo входить до п'ятірки найкращих світу у преміум сегменті. На сайті Ви можете купити текілу Corralejoз доставкою.

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом