0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Crystal Head (Крістал Хеад)


  Crystal Head (Крістал Хеад)

  Горілка Crystal Head стала втіленням легенди. Чарівне сяйво кришталю та чистий смак створюють оригінальний, навіть містичний образ напою. З першого погляду на горілку згадуються кадри з кінофільму про легендарного шукача пригод Індіана Джонса та королівство кришталевого черепа. Чи це було простою випадковістю або добре продуманим ходом, до кінця не відомо. Але все існування напою просто нерозривно пов'язане з цією легендою. Вона говорить, що кілька тисяч років тому позаземна цивілізація у різних куточках нашої планети сховала тринадцять черепів, виготовлених з кришталю. Вони мають неймовірну силу, і той, хто заволодіє ними, зможе отримати незвичайний містичний дар. Ця легенда підштовхнула Дена Ейкройда до створення нової горілки, яка отримала назву Крістал Хеад. За його задумом, напій здатний очистити душу і серце людини і дарувати нове бачення навколишнього світу.

  Горілка Crystal Head має ідеально чистий кристалічний колір і смак, легкий аромат. Така абсолютна якість досягається завдяки особливій технології приготування. Напій піддають максимальному очищенню, не допускаючи присутності в ньому будь-яких добавок. Звідси такий надзвичайно чистий смак горілки, що не зовсім притаманне такому напою. Але не тільки цим вражає та приваблює Крістал Хеад. Пляшка, в яку налити напій, не може не вражати уяву. Її сміливо можна назвати справжнім дивом. Виготовлена з дорогого скла у вигляді черепа, ця пляшка є чудовим зразком майстерності міланських склодувів. Вона повною мірою втілює стародавню легенду про містичні кришталеві черепи.

  Виготовляють горілку у Канаді. Для напою беруть льодовикову воду та елітне зерно. Горілку піддають чотириразовому очищенню. На четвертому ступені дистиляції напій пропускають через кварцові кристали. Подібні до них кристали можна зустріти тільки в горах Тибету та Афганістану, та їх вік п'ятсот мільйонів років. Це надає горілці її особливої кристалічної чистоти.

  Crystal Head - це горілка, що входить до розряду елітних напоїв. Її зазвичай купують для урочистостей чи особливих дат. Вона буде чудовою прикрасою столу або чудовим сюрпризом ювіляру. Загалом можна не сумніватися і купити горілку Кристал Хеад у нашому магазині елітної спиртової продукції «Еlitochka».

  Хочете вразити своїх друзів та знайомих? Купуйте горілку Крістал Хеад, у такій незвичайній пляшці вона буде вельми оригінальним презентом.

  Crystal Head (Кристал Хэад)

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом