0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Louis Roederer (Луї Родерер)


  Шампанське Crystal Louis Roederer (Крістал Луї Родерер)

  Що може краще розповісти про розкіш, райську насолоду всіма мислимими і не мислимими радощами життя? У якому напої, так чудово поєднується вишуканий смак та аристократичне походження? Тільки у неперевершеному шампанському Крістал Луї Родерер.

  Шампанське, що має оглушливий успіх і славу, могло б суперничати в шляхетності хіба що з королями. Тим більше, що історія народження Крістал пов'язана з ім'ям однієї вінценосної особи. Коли в Росію привезли шампанське від винного будинку Луї Родерера, цар Олександр II був настільки зачарований його смаком і ароматом, що побажав мати такий чудовий напій і в себе. Тоді майстри виноробства і розробили спеціальний рецепт, який враховував усі смаки та переваги російського імператора. Так, у 1876 році світлу було явлено шампанське Кристал. До речі, назву «кристал» напій також отримав завдяки Олександру ІІ. Імператор побажав, щоб його шампанське було налито у кришталеві пляшки. Напій так чудово сяяв у кришталі й грав у променях сонця, що вдалої назви йому неможливо було й придумати. Шампанське поставлялося до двору до жовтневої революції 1917 року, після чого його стали продавати в Європі, Америці та Азії. З того часу царське шампанське Crystal Louis Roederer набуло популярності у всьому світі і зараз його можна купити в 60 країнах. Цей напій, що став символом престижу та успіху, виробляється одним із найстаріших винних будинків Франції Louis Roederer. Він по праву вважається найкращим його витвором, який приніс його творцям легендарну славу та популярність. А його особливий фруктово-квітковий смак, з відтінками горіха, білої здоби, спецій та меду незмінно захоплює всіх.

  Купити шампанське Кристал Луї Родерер можна в нашому магазині елітної спиртової продукції «Elitochka» за прийнятною ціною. Ми працюємо лише з найкращими французькими виробниками. До того ж представлені в каталозі напої мають відповідні сертифікати якості, що свідчать про їхнє походження. Шампанське Crystal Louis Roederer - легендарний символ вишуканості та уособлення гарного життя.

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом