0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Коньяк Davidoff (Давидофф)


  Davidoff (Давидофф)

  Філософія коньяку Davidoff завжди була такою: “У житті треба задовольнятися лише найкращим!” Власник Davidoff Luxury Group Зіно Давідофф зробив якість основним принципом роботи компанії. Швейцарський бренд починався як виробник елітного тютюну, тож розробка ексклюзивних сортів коньяку до пари вишуканим сигарам була лише питанням часу. 

  Сьогодні у портфоліо фірми чотири сорти коньяку Давідофф: XO, VSOP, VS та XXO, що відрізняються кількістю складових купажу: від 15 до 25, та строком їх витримки: 3-17 років у французьких винних бочках. Сировиною для виробництва є три сорти білого винограду: Уні Блан, Коломбар і Фоль Бланш, вирощені в регіоні Коньяк. Виробником спиртів для Davidoff до 2011 року був Hennessy, зараз компанія співпрацює з заводом Hine.

  Купити коньяк Davidoff в Україні та Києві можна в онлайн-магазині Elitochka. Вартість залежить від випуску та розміру пляшки, тож коливається в межах між доступною та орієнтованою на певний бюджет. Проте будь-яка ціна коньяку Давидофф завжди є виправданою, враховуючи якість цього алкоголю.

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом