0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Deadhead Rum 0,7L (Дедхед Ром 0,7л)


  Ром Deadhead Rum 0,7 L (Дедхед 0,7 л)

  Дистилерію, на якій виробляють Deadhead Rum 0,7 L , заснували 1945 року в мексиканському штаті Веракрус. Підприємство розташоване на узбережжі Карибського моря. Це місце відоме глибокими печерами, високими горами та багатими плантаціями цукрової тростини. Крім того, карибський дух – екзотичної свободи та пристрасті – наповнив кожну краплю рому Дедхед 0,7л одкровенням мексиканської культури. Мексиканські традиції виявилися не лише у яскравому та гармонійно збалансованому смаку напою, а й у незвичайній формі пляшки. Коли стародавні воюючі племена Латинської Америки вбивали когось із ворогів, з поваленого робили tsantsa. Висушена голова, що зіщулилася, символізувала відвагу і сміливість племені. Майстри дистилерії втілили давню традицію в інноваційне пакування для продукції підприємства. І, згідно з легендою, якщо вивільнити дух з такої посудини, він служитиме своєму власнику, а ворогів перетворюватиме на друзів. На сайті можна купити ром Дедхед 0,7л з доставкою .

  У виробництві Deadhead Rum 0,7L використовують класичну технологію. Напій народжується із чистого соку стиглої цукрової тростини та багатої патоки. Цукрову тростину подрібнюють і сік кип'ятять, внаслідок чого кристалізований цукор витягають. Кожен етап виробництва заслуговує на особливу увагу майстрів, важливу роль у цьому процесі займає і якість води. У виробництві рому Deadhead Rum 0,7 L використовують воду, яка народжується в льодовиках найвищих вершин Північної Америки і проходить шлях, довжиною сім років, щоб досягти порога дистилерії. Воду очищають від сторонніх домішок і лише потім нею розбавляють патоку. Патока зберігає лише 50% цукру, також до неї додають дріжджі, і піддають ферментації. Дистиляція спиртів проходить у два етапи, і в подальшу обробку потрапляє лише «серцевина» загального обсягу, що дозволяє зберегти ідеальний баланс та складний смак напою. Ром Дедхед 0,7л дозріває у європейських дубових бочках протягом шести років. На підприємстві використовують метод Солера, завдяки якому спирти насичуються тонким і водночас багатим ароматом із нюансами кави та шоколаду, перцю та кориці. На завершальному етапі ром фільтрують через деревне вугілля.

  Ром належить до напоїв преміум класу, він неодноразово відзначався нагородами на конкурсах. У 2013 році на виставці Spirits International Prestige Awards за відмінні смакові якості та за оригінальний дизайн пляшки, напій завоював золото та платину відповідно. На сайті Ви можете замовити онлайн оригінальний ром Deadhead Rum 0,7L з доставкою .

  Ром Deadhead Rum 0,7 L (Дедхед 0,7 л)

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом