0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Ром Dictador (Диктатор)


  Ром Dictador (Диктатор)

  Ром - це міцний напій піратів, що борознили Карибське море. Виробляти його почали майже 400 років тому, коли колоністи зрозуміли, що із соку цукрової тростини може вийти досить непогане спиртне. У 18-му столітті почався стрімкий розвиток цієї промисловості у країнах Латинської Америки. У Колумбії однією з перших було відкрито винокурню Dictador. Заснував її в 1751 році Північно Аранго – виходець з Іспанії із залізним характером та непохитною волею. Ще на батьківщині його почали називати «диктатором» за те, що він ніколи не поступався ні в чому нікому. Чоловікові прізвисько сподобалося, тому він вирішив дати таке саме ім'я своєму новому підприємству.

  Спочатку завод розташувався на узбережжі Карибського моря поблизу Картахени. На Аранго покладалася також місія налагодження торгівлі між Іспанією та її новими колоніями у Колумбії. Північно зрозумів, що найпростіше згуртувати людей, посадивши їх за один стіл і давши розпити гарного рому. Це і стало поштовхом на початок виробництва міцного спиртного. Майже через 180 років у 1913 році Дон Хуліо Аранго відкриває завод, який називає Colombiana. Він вирішив продовжити традиції, закладені першопрохідником колумбійської алкогольної промисловості. "Диктатор" починають випускати величезними партіями. Незабаром про нього дізнаються у Європі, що тільки підвищує інтерес до колумбійської марки.

  Секрет успіху Dictador криється у відмінній якості самого рома. Працівники винокурні виготовляють його із добірної сировини, яку надають підприємству місцеві фермери. Цукрова тростина з плантацій потрапляє одразу до цеху, де з неї добувають сік. Спирти на такій основі після багатоступінчастої перегонки практично не потребують відстоювання, проте їх все одно закупорюють у дубових бочках терміном до 35 років. Такий зрілий напій вбирає все найкраще, що йому можуть дати інгредієнти, обпалене дерево та джерельна вода. У магазині елітної алкогольної продукції «Elitochka» Ви можете купити ром Dictador за найвигіднішими цінами. Як продукція не варто сумніватися, адже вона надходить безпосередньо від закордонних виробників.

  Ром Dictador (Диктатор)

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом