0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Dimple (Дімпл)


  Віскі Dimple (Дімпл)

  Історія появи віскі Дімпл пов'язана із протестом проти правил. Засновник віскікурні, на якій через роки створюватимуть цей чудовий скотч, Роберт Хейг так хотів апробувати обладнання заводу, що запустив його у неділю. А це в 17 столітті вважалося злочином, за який було покарання. Але, Хейг відбувся засудженням. Напевно, суворі судді таки встигли спробувати новий віскі Роберта, який пом'якшив їхні серця, і, відповідно, сам вирок. Правнук Роберта – Джон, уже у 19 столітті продовжив сімейну справу. Він удосконалив рецепт, зробивши смак напою більш гармонійним та повним. З того часу віскі Dimple став виготовлятися із тридцяти сортів різних скотчів. У смаку напою відчуваються відтінки ванілі, прянощів, фруктів та карамелі. Аромат віскі дещо нагадує дорогий парфум, із приємними тонами спецій та плодів.

  Віскі Дімпл, який набув своєї популярності на початку 20 століття, сьогодні його можна купити в Європі, США, Канаді, країнах Азії. Напій приваблює гурманів усього світу своїм бездоганним смаком. А ось любителі всього оригінального цінують скотч за чудовий дизайн пляшки. Її привабливість не лише у формі, а й в іншій особливості – у металевій сітці, що обплітає посудину. Її пляшка отримала для утримання пробки, а згодом, коли спосіб закупорювання напою змінився, вона залишилася як прикраса. Потрібно сказати, що за пляшками віскі Дімпл полюють творці морських мініатюр, що мають кораблі всередині судини.

  Цікаво, що свою назву скотч отримав завдяки формі пляшки, де його розливали. Округла форма судини з невеликими заглибленнями з боків дає можливість зручно тримати в руці пляшку. Ці западини і дали ім'я напою, адже у перекладі з англійської слово Dimple означає «невелика западина чи виїмка». Купити віскі Dimple Ви можете у магазині елітного алкоголю «Еlitochka».

  Віскі Dimple варто спробувати, адже він поєднав у собі характер понад 30 різних видів скотчів.

  Dimple (Дімпл)

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом