0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Diplomatico (Дипломатико)


  Ром Diplomatico (Дипломатико)

  Один із знакових напоїв епохи, родом із Венесуели, по праву вважається ромом Diplomatico . Деякі гурмани знають цей напій під назвою Botucal, що перекладається як «зелений пагорб». Серед мальовничої місцевості знаходиться виробництво рому, де не тільки вирощують цукрову тростину, але також розводять коней та страусів. Кліматичні умови місцевості сприятливо впливають як дозрівання врожаю, але й умови витримки бочок із цінним напоєм. По суті, ром Дипломатико та Botucal – це брати-близнюки, а останню назву напій отримав як можливу альтернативу. Напій виробляє сучасний завод Destilerias Unidas, розташований неподалік Анд у Південній Америці. Продукцію компанії визнали однією з найкращих, це підтверджують понад 50 престижних нагород, які напої бренду встигли здобути на міжнародних конкурсах. Над багатьма рецептами напоїв компанії працював Тіто Кордеро. У 2011 році його визнали найкращим майстром у змішуванні та нагородили званням Golden Rum Barrels Awards. На сайті Elitochka Ви можете замовити онлайн ром Diplomatico з доставкою .

  Компанія, заснована в 1959 році, спочатку займалася дистрибуцією лікеро-горілчаної продукції. Щоправда, тоді вона мала назву Licorerias Unidas SA. 1961 року вдалося налагодити виробництво рому, після чого про компанію дізналися далеко за межами її батьківщини. На заводі встановлені перегінні куби трьох різних форм, що дозволило створювати унікальні ароматні напої, аналогів яким немає не лише у Венесуелі, а й у багатьох країнах. Цукрову тростину вирощують на власних плантаціях заводу. Місцевий клімат з високим рівнем вологості, спекотними днями та прохолодними ночами, забезпечує ідеальні умови для швидкого дозрівання цукрової тростини. Для того, щоб сік очерету перетворився на сусло, що перебродило, в нього додають спеціальну дріжджову культуру. Чим триваліший процес ферментації, тим приємнішим і насиченішим стає смак готового продукту. Також характеристики рому залежать від виду перегінного куба, за допомогою якого дистилюють спирти. Перегонні куби, родом із Шотландії, дозволяють виробляти дуже ароматні напої, зберігши індивідуальність первозданного смаку рому. Через перегонні куби, родом з Канади, можна отримати ром Diplomatico з яскравим, інтенсивним і одночасно м'яким ароматом, а в самому смаку будуть відчуватися ноти вершкового крему і стиглих сушених фруктів. Також на заводі встановлено третій перегінний куб, його ще називають "колонами". Він дозволяє виготовляти легкі та чисті спирти у великих обсягах, що виявляються найбільш придатними для подальшого купажування та витримки. Ром Diplomatico дозріває у бочках змішаного типу – з-під бурбона, а також з-під шотландського віскі. Деякі напої бренду піддаються витримці у два етапи у різних бочках, що також сприятливо впливає на готовий результат.

  В останні десятиліття ром Дипломатико все більше привертає до себе увагу досвідчених гурманів і набуває популярності. Відмінна репутація виробника та високі смакові характеристики напоїв бренду пояснюють таку увагу. На сьогоднішній день купити ром Дипломатико можна у більш ніж 60 країнах світу.

  Ром Diplomatico (Дипломатико)

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом