0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  DQ Vodka (ДіКью Горілка)


  Горілка DQ Vodka (ДіКью Горілка)

  Шведська горілка DQ Vodka – це абсолютно новий продукт, який по праву може мати звання «засновника нових лікеро-горілчаних стандартів». Абревіатура в назві означає Distilled Quality, що перекладається як дистилят якості. Дійсно, щоб створити унікальний, чистий продукт, майстрам компанії Nordic Spirit, яка займається виробництвом напою, потрібно було здійснити складний технологічний цикл дистиляції спиртів та їх очищення. Результатом такої праці виявилася унікальна молекулярна структура спиртів та еталонні органолептичні характеристики ДиКью Горілка . На сайті Elitochka Ви маєте можливість купити горілку DQ Vodka та особисто оцінити м'який, благородний смак напою.

  Крім того, що ДиКью Горілка є супер преміальним продуктом у своєму класі, її інноваційна пляшка, виконана у футуристичному стилі, передбачає абсолютно новий спосіб зберігання алкоголю. Так, у центрі пляшки знаходиться алюмінієвий стрижень, який виготовляє британське підприємство, що випускає радіатори для автомобіля Bentley. Головне завдання цієї деталі – підтримувати низьку температуру алкоголю після вилучення пляшки з морозильної камери. Тому найсприятливішою умовою для тривалого зберігання напою є кімнатна температура. Таких експлуатаційних можливостей до цього не надавав жодного іншого виробника алкоголю.

  Окрім високих оцінок дегустаторів, горілка DQ Vodka здобула престижні нагороди на професійних конкурсах. Однією з них є премія Luxury Brand of the Year у 2013 році. Незважаючи на широкий асортимент лікеро-горілчаної продукції в країнах Європи, торгова марка стала однією з перших, на яку нині зростає попит. На сайті Ви можете замовити онлайн ДиКью Горілка з доставкою .

  Горілка DQ Vodka (ДіКью Горілка)

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом