0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Duncan Taylor (Данкан Тейлор)


  Віскі Duncan Taylor (Данкан Тейлор)

  Шотландський віскі Duncan Taylor виробляє незалежна компанія, заснована в Глазго в 1938 році. Фірму Duncan Taylor & Company зареєстрував підприємець із Нью-Йорка Ейб Розенберг. Спочатку основна діяльність була пов'язана з реалізацією шотландського бочкового віскі. З цією метою з усіх престижних заводів закуповувалися бочки з алкоголем. Як правило, це були молоді спирти, які не досягли 3-річного віку. Бочки залишалися на складах віскікурень, де алкоголь дозрівав в унікальних, «рідних» умовах. На початку 1960-х років запаси компанії налічували понад мільйон літрів витриманого цінного віскі. Так з'явилася унікальна приватна колекція скотчу, яка у майбутньому стала базою віскі Данкан Тейлор. На сайті Elitochka Ви можете купити віскі Duncan Taylor за демократичними цінами.

  Після смерті засновника компанію у 2002 році викупив Юн Шенд. Маючи досвід роботи на віскікурнях він реалізував багаті знання у власному бізнесі. Він зайнявся як менеджментом і розробкою маркетингових стратегій, а й створенням нових сортів віскі. Незабаром з'явився бренд віскі Данкан Тейлор, який представлений широкою лінійкою алкоголю. Юн Шенд застосував перевірену роками тактику, закуповуючи бочки зі спиртним та контролюючи їхню витримку. На сьогоднішній день колекція компанії представлена різними видами віскі, серед яких є порівняно молоді молти, так і витримані преміальні напої. На нашому сайті можна замовити віскі Данкан Тейлор з доставкою.

  На сьогоднішній день підприємство знаходиться у графстві Абердіншир, регіон Спейсайд. Зміна місця розташування дозволила розширити обсяги віскі, що випускається. Так, щорічно виробляється близько 500 000 престижних віскі Duncan Taylor. Починаючи з 2011 року, компанія носить назву Duncan Taylor Scotch Whisky Ltd. На сайті можна купити віскі Duncan Taylor з доставкою.

  whisky duncan

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом