0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  Eckes Edelkirsch (Екес Еделькірш)


  Лікер Eckes Edelkirsch (Екес Еделькірш)

  Як чудовий аперитив, лікер Eckes Edelkirsch вже більше 60 років привертає до себе увагу цінителів якісного алкоголю. Виробництвом напою займається німецька компанія Eckes&Co. Протягом тривалого часу Eckes & Co виступає за високу якість та неймовірно вишуканий смак кожного із широкого асортименту напоїв бренду. Крім міцних та слабоалкогольних напоїв, підприємство також випускає натуральні соки, багато насичені вітамінами. На сьогоднішній день компанія є не лише провідним виробником соків, але також перебуває у списку європейських лідерів із виготовлення алкогольних напоїв у Європі. Продукція компанії широко представлена у багатьох країнах світу. На сайті Elitochka Ви можете замовити онлайн лікер Eckes Edelkirsch із доставкою.

  Історія сімейної компанії почалася в 1857 році, коли Пітер Екес, керуючий невеликим транспортним бізнесом у німецькому місті Нідер-Ольм, що неподалік Майнца, почав робити лікери з фруктів та інших побічних продуктів виноробства (винні дріжджі та пресований виноград). На початку 1870 року між Майнцем і Алзеєм була побудована перша залізниця. Це дозволило Екесу повністю присвятити час виробництва алкогольних напоїв і освоєння нових ринків збуту. Пізніше, окрім лікерів Екес Еделькірш, підприємство також почало випускати дорогу ефірну виноградну олію.

  Офіційно компанію зареєстрували 1922 року. Тоді ж розпочалося виробництво коньяків. М'який смак напоїв бренду вигідно відрізнявся від альтернативних варіантів, що існують у той період, тому алкоголь Eckes набув широкої популярності. Перша та Друга світові війни завдали компанії значних збитків, проте, незважаючи на всі труднощі, підприємству вдалося вистояти важкі часи та продовжити роботу.

  Один із найуспішніших періодів в історії компанії розпочався у 1950-х роках. У цей час компанія випустила новий коньяк Chantre, який здобув широку популярність. Попит на алкоголь бренду значно перевищив виробничі можливості компанії, тож керівництво Eckes & Co уклало з місцевими дистилеріями договору субпідряду на додаткове виробництво спиртів. Також було скорочено лінійку алкогольних напоїв. З 13 продуктів бренду у виробництві залишили лише чотири, у тому числі й лікер Екес Еделькірш, який уже в середині 60-х років у Німеччині став лідером серед фруктових напоїв. На сайті Elitochka Ви можете купити онлайн лікер Eckes Edelkirsch із доставкою.

  Напій виготовляють виключно із натуральних інгредієнтів. У виробництві використовують зрілі вишні, які відбирають та обробляють вручну. Вишневий концентрат розбавляють очищеною водою, цукром та спиртом. Для того, щоб лікер Eckes Edelkirsch набув тонкого аромату та гармонійного щільного смаку, напою дають час дозріти, і лише потім розливають у пляшки. За 60 років виробник змінював дизайн етикетки та форму пляшки, проте фірмовий рецепт лікеру залишився незмінним. Купити лікер Екес Еделькірш можна на сайті.

  Лікер Eckes Edelkirsch (Екес Еделькірш)

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом