0

  Час роботи з 9 до 19 / Доставка Новою Поштою

  Доставка здійснюється Новою Поштою

  0 0 грн
  Кошик

  El Dorado (Ель Дорадо)


  Ром El Dorado (Ель Дорадо)

  Батьківщиною класичного рому не дарма називають країни та острови Карибського басейну, адже саме тут уперше виготовили цей напій. Почалося все ще у 17 столітті, коли колоністи зрозуміли, що з цукрової тростини можна добувати сік – мелясу. Те, що раніше вважалося відходами виробництва, наразі стало сировиною для створення першокласного алкоголю. У 1670 році на узбережжі Гаяни з'являється гуральня Демерара. Вона об'єднала кілька сотень малих фермерів, які мали плантації цукрової тростини. Їхньою метою був спільний випуск рому. Незважаючи на те, що справи у підприємства йшли непогано, до нашого часу зберігся лише один завод Demerara Distillers. З 1992 року на його базі розпочато виробництво серії El Dorado.

  Гайана є колонією Франції. Країна не дуже розвинена, тому Демерара тут чи не єдина велика компанія, яка виготовляє спиртне. Втім, гуральня дає 26 мільйонів літрів алкоголю на рік. Такими обсягами може похвалитися не кожен європейський завод. Гайанську продукцію експортують у понад 35 країн світу. Основними клієнтами компанії вважаються Hiram Walker, Diageo, Allied Distillers, Jim Beam Brands та Corby's. В окремих цехах винокурні й досі стоїть обладнання, запущене в роботу ще у ХІХ столітті.

  Для випуску ромів лінійки El Dorado використовується унікальна технологія. Перегонку спиртів здійснюють над кубах, а у вигляді спеціальної колони, висота якої перевищує 15 метрів. Подібної техніки немає на жодному заводі світу. Як результат напої виходять міцнішими та чистішими. Вони не потребують додаткової фільтрації, тому їх одразу розливають по дубових бочках для витримки. Середній вік алкоголю цієї серії не менше 15 років. Інтернет магазин елітної спиртової продукції «Elitochka» допоможе Вам долучитися до любителів рому El Dorado.

  Ром El Dorado (Ель Дорадо)

  Замовте зворотний дзвінок і ми зателефонуємо Вам найближчим часом